Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.4. 2018 19:31
otevřeně netěšilo jí to

Poslední slovo? Do biatlonu už se nevrátím, řekla Koukalová

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia
Gabriela Koukalová

Pokud jste ještě věřili, tak vás tohle povídání hodně zklame. Gabriela Koukalová přiznala, že do prostředí biatlonu už se vracet nehodlá. Držitelka dvou stříbrných medailí z olympiády v Soči tak v podstatě při rozhovoru v DVTV oznámila konec kariéry.

Osmadvacetiletá Gabriela Koukalová zvolila trochu divoký odchod ze světa sportu. Celou sezonu vynechala kvůli údajným zdravotním problémům a v průběhu dubna vydala své paměti formou knihy „Jiná“.


Velmi otevřená zpověď působí mnohdy až kontroverzně a Koukalová tak nakonec přijala i pozvání do vysílání DVTV, kde potvrdila svůj úmysl končit.


„K biatlonu se vrátit nechci. Všechno, co se stalo, je pro mě doteď velmi traumatizující,“ řekla tváří v tvář Martinovi Veselovskému.


„Vnitřně cítím, že jsem ukončila kariéru. Ale nechtěla jsem to říci nahlas končím tímto dnem,“ vyznala se Koukalová. „Trochu jsem si nechala otevřené dveře, ale pravda je taková, že ve mně už jsou dveře zavřené. Spíš o tom vůbec nepřemýšlím,“ řekla.


Jeden její sen se možná i kvůli tomu nesplní. „Chtěla jsem vyhrát olympiádu a to mi nebylo dáno,“ prozradila. Knížku prý začala psát už v době, kdy ještě nebylo jasné, že na olympijské hry nepojede. 

ram TN.cz