Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.4. 2018 15:17
Fotbal FA Cup

Chelsea chce zachránit sezonu: Sledujte ji v semifinále poháru!

Chelsea vs. Southampton
Zdroj: Profimedia

Londýnská Chelsea může zachránit tuto sezonu už jenom v FA Cupu. V lize jí totiž patří až pátá příčka a čtyři kola před koncem jsou pro ni dveře do milionářské Ligy mistrů pravděpodobně zavřené. Conteho svěřenci navíc v letošním ročníku této prestižní soutěže vypadli hned v prvním kole vyřazovacích bojů s Barcelonou. Dnes na ně čeká v semifinále FA Cupu Southampton, proti kterému by Chelsea měla potvrdit roli favorita. Zápas sledujte živě na stanici Nova Sport 2 od 15:55.

Nejstarší pohárová soutěž světa je ve fázi semifinále. V něm se utká Chelsea a Southampton. "Potřebujeme prokázat, že máme velkou motivaci, abychom sezónu dokončili nejlépe, jak umíme. Teď máme šanci hrát ve Wembley, máme možnost vyhrát zápas proti Southamptonu a dostat se podruhé v řadě do důležitého finále. Musíme se pokusit dostat ze sebe to nejlepší," řekl na tiskové konferenci Antonio Cone, kouč Chelsea.

 

 

"Přestoupil jsem do Chelsea, abych vyhrával trofeje. Pokud uspějeme, bude to můj čtvrtý FA Cup během pěti let. Chci v tomto duchu pokračovat, protože s Arsenalem jsem ve Wembley nikdy neprohrál. FA Cup je velice významná soutěž. Každý sice mluví o Premier League, ale i FA Cup je pro fanoušky důležitý. Jsem si toho vědom a chci ho pro ně vyhrát," řekl Olivier Giroud pro klubový web.

 

Semifinále mezi Chelsea a Southamptonem startuje na stanici Nova Sport 2 v 15:55. Komentují Jozef Havrilla a Michal Jinoch.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 20:40 22:45

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   22:45

   NHL News

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   01:05

   Natural Track Luge - World Championship

   01:35

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

 • Nova Sport 2

  • 21:00 23:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   23:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   00:45

   Major League Soccer Highlights (8)

   01:15

   Premier League Darts 2019

   09:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   10:40

   UFC Unleashed (3)

Celý Program