Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

nhl fotka uvnitř

Jen pár hodin před smrtí! Takhle Emeryho vyfotil jeho kamarád

Ray Emery
Zdroj: Profimedia

O víkendu zasáhla celou NHL tragická zpráva o smrti bývalého brankáře Philadephie Flyers Raye Emeryho. Jeho kamarád ho stačil zachytit na fotografii jen pár hodin předtím, než se utopil v jezeře...

Pětatřicetiletý Emery se svými přáteli, bývalými hráči z NHL, odehrál charitativní hokejový zápas, jehož výtěžek byl věnován dětem bez domova v Hamiltonu.

Jeho dobrý kamarád Rich Clune pak v šatně pořídil snímek, na kterém se Emery převléká do výstroje. V tu chvíli pochopitelně nikdo netušil, že za pár hodin bude po smrti.

 

 

I took this picture of Ray last night at the charity event Hockey Night in Hamilton. I was going to text it to him today and tease him about making a comeback to pro hockey. It was fun to catch up with him last night. I met Razor some years ago early in my career and was briefly his teammate a couple years ago on the Marlies. I always thought Ray was a kind soul deep down and we had a few conversations over the years and connected on some things about life other than playing hockey. It was great to see the smiles on everyone’s face last night as Ray entertained with some great saves and signed autographs. He was in great spirits all night and was telling a friend and I, that he was starting to feel better after retiring as he was getting involved in some real estate ventures and coaching goaltenders. It’s crazy to think he’s no longer with us in body, but his spirit will live on. It’s important to cherish our lives moment to moment. Rest In Peace Razor.

Příspěvek sdílený Rich Clune (@richclune),

 

Podle tamních médií mělo být Emeryho tělo nalezeno kolem 18 hodiny místního času a ani přivolaní lékaři mu nedokázali pomoci.
 

Zde našli tělo Raye Emeryho:

 

Ray Emery byl brankářskou jedničkou v Ottawě a chytal také za Philadelphii či Chicago. S posledním jmenovaným týmem slavil v roce 2013 zisk Stalney Cupu.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   10:50

   KITE LIFE (1)

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Wild and Young - Kayak Portrait Adiran Mattern

   11:30

   MAXI TIP Poker Tour (8)

 • Nova Sport 2

  • 01:30 03:15

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:30

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   12:00

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou

   13:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   15:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

Celý Program