nhl fotka uvnitř

Jen pár hodin před smrtí! Takhle Emeryho vyfotil jeho kamarád

Ray Emery
Zdroj: Profimedia
Téma:
NHL

O víkendu zasáhla celou NHL tragická zpráva o smrti bývalého brankáře Philadephie Flyers Raye Emeryho. Jeho kamarád ho stačil zachytit na fotografii jen pár hodin předtím, než se utopil v jezeře...

Pětatřicetiletý Emery se svými přáteli, bývalými hráči z NHL, odehrál charitativní hokejový zápas, jehož výtěžek byl věnován dětem bez domova v Hamiltonu.

Jeho dobrý kamarád Rich Clune pak v šatně pořídil snímek, na kterém se Emery převléká do výstroje. V tu chvíli pochopitelně nikdo netušil, že za pár hodin bude po smrti.

 

 

I took this picture of Ray last night at the charity event Hockey Night in Hamilton. I was going to text it to him today and tease him about making a comeback to pro hockey. It was fun to catch up with him last night. I met Razor some years ago early in my career and was briefly his teammate a couple years ago on the Marlies. I always thought Ray was a kind soul deep down and we had a few conversations over the years and connected on some things about life other than playing hockey. It was great to see the smiles on everyone’s face last night as Ray entertained with some great saves and signed autographs. He was in great spirits all night and was telling a friend and I, that he was starting to feel better after retiring as he was getting involved in some real estate ventures and coaching goaltenders. It’s crazy to think he’s no longer with us in body, but his spirit will live on. It’s important to cherish our lives moment to moment. Rest In Peace Razor.

Příspěvek sdílený Rich Clune (@richclune),

 

Podle tamních médií mělo být Emeryho tělo nalezeno kolem 18 hodiny místního času a ani přivolaní lékaři mu nedokázali pomoci.
 

Zde našli tělo Raye Emeryho:

 

Ray Emery byl brankářskou jedničkou v Ottawě a chytal také za Philadelphii či Chicago. S posledním jmenovaným týmem slavil v roce 2013 zisk Stalney Cupu.

Související témata:
mm TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ranní sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   NHL Classic games: Boston Bruins - Edmonton Oilers

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: HSG Nordhorn - Lingen - HSG Wetzlar

   14:25

   Element (414)

   14:35

   Basketbal: Iberostar Tenerife - Filou Oostende

 • Nova Sport 2

  • Premier League Darts 2019

   09:00 10:55
   10:55

   Basketbal: Giannis Antetokounmpo - NEJ akce 2015 - 2020

   11:25

   NBA - Trefy po získání míče 2015 - 2020

   11:50

   Best of Ultra Trail Mont - Blanc

   12:20

   UFC Reloaded (30)

   13:00

   NBA Classic Games: Baltimore Bullets - Milwaukee Bucks

Celý program