Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 8. 2018
Vynalézavost

Posilte nebo zůstanou zamčení! Uspěje fanoušek u vedení klubu?

Fanoušek vyhrožuje vedení Wycombu Wanderers
Zdroj: Twitter
Fanoušek vyhrožuje vedení Wycombu Wanderers

Vedení neposiluje, tak sehnal klec a zamkl v ní bratry. Takhle netradičně si říká o posílení týmu jeden anglický fanoušek. Na svůj twitterový účet totiž umístil fotku, na níž jsou jeho oba bratři zamčený za mřížemi. A ty neopustí do té doby, dokud Wycombe Wanderers nepředstaví posilu. A času je málo. Přestupové období totiž končí v Anglii co nevidět.

Nenápadný třetiligový klub z Anglie má zřejmě hodně vynalézavé příznivce. Řeč je o týmu ze 120 tisícového města High Wycombe, které v League One, třetí nejvyšší soutěži, zastupují místní Wanderers. Ti se dostali tak vysoko po dlouhé době, jenže pro udržení v nové soutěži toho dělají před sezónou pramálo.

Potřeba je posílení kádru, protože v konkurenci Sunderlandu, Portsmouthu nebo Charltonu to budou s tím současným zřejmě opět hlavně záchranářské práce. Do rukou se to tak rozhodli vzít fanoušci. Hlavně tedy jeden, který se snaží vymodlit si posilu po svém.
 

A jednou už uspěl. Před dvěma dny zamkl do klece chůvu. A ejhle, Wycombe představil defenzivního záložníka Bryna Morrise.

Fanouškovi to ale nestačí. Nahnal tak za mříže své dva bratry. „Máte čas do pěti odpoledne na to, abyste představili další posilu, nebo se nedostane až do ledna ven,“ napsal k jedné z fotografií.

Nám nezbývá, než jen čekat, jak celá věc dopadne. Vedení Wanderers by se ale mělo trochu snažit. Fotbal se přeci jenom dělá pro fanoušky. I když ti už by mohli dát pokoj. Vždyť za Wycombe hraje třeba proslulý Adebayo Akinfenwa, zřejmě nejsilnější profi fotbalista světa.

med TN.cz