Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 1. 2018
Narazila Pomsta za urážky

Trest pro hvězdu porna Miu: Po úderu wrestlerů brečela! VIDEO

Mia Khalifa
Zdroj: Instagram

Fanoušci wrestlingu si možná říkají, že bývalou pornoherečku Miu Khalifu stihl spravedlivý trest. Několik týdnů po slovním útoku na jejich milovaný sport si zkusila trénink s profesionály, ale nakonec z něj odcházela v slzách. Zjistila tak, že ani wrestleři nejsou žádné citlivky.

Celý spor mezi nejvyhledávanější představitelkou filmů pro dospělé a světem wrestlingu se rozhořel na konci loňského roku, když se Mia na sociálních sítích obula do WWE, největší wrestlingové organizace.

 

 

Rodačku z Libanonu rozlítil možný přestup Rondy Rousey, hvězdy smíšených bojových umění, právě do WWE. Na sociální sítě napsala, že wrestling není "opravdový sport" a Rousey pak vzkázala, že přestup pro ní bude znamenat konec kariéry.

 

Její slova vyvolala bouřlivou reakci, mnozí ji vyzívali, aby si tento sport nejdříve vyzkoušela, než se o něm začne vyjadřovat. Čtyřiadvacetiletá hvězdička nakonec přijala nabídku bojovnice se jménem Thunder Rosa.

 

Khalifa si s ní vyzkoušela pády, probíhání mezi provazy a pár základních chvatů. Pomyslný hřeb večera ale přišel ve chvíli, kdy ji Thunder Rosa několikrát udeřila dlaní a předloktím do ňader, hereččin hlavních předností. Khalifa se nedokázala udržet na nohou, po první ráně dokonce propukla v pláč.

 

Na Twitteru pak už celou událost komentovala s nadhledem: „Vím, že mě chcete vidět brečet... @thunderrosa22 mě provedla wrestlingovým rychlokurzem, ale neprošla jsem.“
 

 

Slzy do očí při sledování videa možná vyhrkli i plastickému chirurgovi, který Mie vylepšoval její bujné poprsí. Fanoušci Khalify se jistě shodnou, že jde o mistrovské dílo.

 

Po tomto zážitku si známá provokatérka jistě rozmyslí, do koho se příště pustí.

 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Házená: HC Erlangen - SC Magdeburg

   12:35

   Off-road Maraton (1)

   13:00

   NHL: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins

 • Nova Sport 2

  • 10:40 11:05

   Czech rally 2019 (1)

   11:05

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   11:15

   Fotbal: Stade Reims - AS Saint - Étienne

   13:00

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   15:00

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   17:00

   Teleshop

Celý Program