Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 23. 1. 2018
Narazila Pomsta za urážky

Trest pro hvězdu porna Miu: Po úderu wrestlerů brečela! VIDEO

Mia Khalifa
Zdroj: Instagram

Fanoušci wrestlingu si možná říkají, že bývalou pornoherečku Miu Khalifu stihl spravedlivý trest. Několik týdnů po slovním útoku na jejich milovaný sport si zkusila trénink s profesionály, ale nakonec z něj odcházela v slzách. Zjistila tak, že ani wrestleři nejsou žádné citlivky.

Celý spor mezi nejvyhledávanější představitelkou filmů pro dospělé a světem wrestlingu se rozhořel na konci loňského roku, když se Mia na sociálních sítích obula do WWE, největší wrestlingové organizace.

 

 

Rodačku z Libanonu rozlítil možný přestup Rondy Rousey, hvězdy smíšených bojových umění, právě do WWE. Na sociální sítě napsala, že wrestling není "opravdový sport" a Rousey pak vzkázala, že přestup pro ní bude znamenat konec kariéry.

 

Její slova vyvolala bouřlivou reakci, mnozí ji vyzívali, aby si tento sport nejdříve vyzkoušela, než se o něm začne vyjadřovat. Čtyřiadvacetiletá hvězdička nakonec přijala nabídku bojovnice se jménem Thunder Rosa.

 

Khalifa si s ní vyzkoušela pády, probíhání mezi provazy a pár základních chvatů. Pomyslný hřeb večera ale přišel ve chvíli, kdy ji Thunder Rosa několikrát udeřila dlaní a předloktím do ňader, hereččin hlavních předností. Khalifa se nedokázala udržet na nohou, po první ráně dokonce propukla v pláč.

 

Na Twitteru pak už celou událost komentovala s nadhledem: „Vím, že mě chcete vidět brečet... @thunderrosa22 mě provedla wrestlingovým rychlokurzem, ale neprošla jsem.“
 

 

Slzy do očí při sledování videa možná vyhrkli i plastickému chirurgovi, který Mie vylepšoval její bujné poprsí. Fanoušci Khalify se jistě shodnou, že jde o mistrovské dílo.

 

Po tomto zážitku si známá provokatérka jistě rozmyslí, do koho se příště pustí.

 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 20:50 23:00

   SSC Neapol - Arsenal FC

   23:00

   Czech rally 2019 (1)

   23:30

   Sestřih Evropské ligy UEFA (12)

   00:00

   NHL News

   00:15

   NHL – akce měsíce

   00:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Kicking Horse)

 • Nova Sport 2

  • 20:50 23:00

   Valencia CF - Villarreal CF

   23:00

   Natural Track Luge - World Cup (Deutschnofen)

   23:30

   UFC Unleashed (2)

   00:20

   Major League Soccer Highlights (7)

   00:50

   Ligue 1 Highlights (32)

   01:45

   Element (385)

Celý Program