Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 13.8. 2015 13:08
nepochopitelné velká aféra

Ponížil Wawrinku při utkání: Vím, kdo ti ojel přítelkyni, řekl soupeři

Zdroj: YouTube.com

Tenis je sport gentlemanů. Ovšem to, co se odehrálo během turnaje ATP v Montréalu, do sportu rozhodně nepatří. Kyrgios rozhodil Stana Wawrinku velmi ponižujícím způsobem. Přímo na kurtu mu řekl, že mu byla jeho přítelkyně nevěrná s jiným tenistou!

Teprve dvacetiletý mladík z Australie Nick Kyrgios se postavil proti světové pětce Stanu Wawrinkovi na turnaji ATP v Montréalu. Za stavu 7:6, 3:6 a 0:4 pro Kyrgiose, který je známý svými neustálými nesportovními výstupy, rozhodil svého soupeře Stana Wawrinku velmi ponižujícím způsobem.

 

Během hry zachytily mikrofony z úst Kyrgiose minimálně velmi neslušnou poznámku: „Kokkinakis ojel tvoji přítelkyni“ – Wawrinka jen nevěřícně koukal. Poté zápas skrečoval kvůli údajným problémům se zády.

  

Takto reagoval Wawrinka na Kyrgiose na svém Twitteru:

 

Wawrinka se teprve nedavno rozvedl se svou manželkou Ilham. Současnou jeho partnerkou je chorvatská tenistka Dona Vekičová, které byla Kyrgiosova nevhodná poznámka věnována. Hned po utkání vyjádřil Stan Wawrinka své emoce na svém Twitteru, kde napsal: „Je to těžké zklamání, vidět sportovce a kolegy, kteří jsou tak neuctiví, že jsem si to nikdy nedokázal ani představit“.

 

 

Dona Vekic
Zdroj: Profimedia

 

Kontroverzní moment není zdaleka první, který australský mladík předvedl. „Je mladý, ale to není omluva“, dodal na tiskové konferenci frustrovaný Wawrinka. Nick Kyrgios neudržel své emoce naposledy v červnu, když během utkání praštil raketou o zem se slovy, že je rozhodčí "špinavá spodina". Wawrinka doufá, že mladíkovo dlouhodobě nevhodné chování bude potrestáno, a že Kyrgios nebude své emoce už nikdy takovýmto způsobem projevovat.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 01:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Washington Capitals

   01:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   03:45

   Element (385)

   04:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

   09:00

   Ranní Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

 • Nova Sport 2

  • 23:45 01:30

   Fotbal: Paris Saint - Germain - AS Monaco

   01:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Vallnord - Arcalis)

   02:05

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   09:00

   Fotbal: Hamburger SV - RB Lipsko

   10:40

   Natural Track Luge - World Championship

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

Celý Program