Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 28.3. 2018 15:18
nova sport historické prostředí

Poker v centru Prahy zaujal a znovu se vrátí. Vítěz bral 350 tisíc!

Zdroj: Nova Sport

V centru Prahy, v casinu Savarin, si pokeroví hráči zahráli o více než milion korun. Ve velké konkurenci domácích borců si pro trofej dokráčel Francouz Quentin Lecomte, který ukořistil téměř 350 tisíc korun.

Poker v historických prostorách, s těmi nejlepšími českými profesionály a navíc jen pár kroků od Václavského náměstí. Hráči si tohle prostředí zatím nemůžou vynachválit.


„Je to udělané v takovém historickým stylu a myslím si, že se to hodně povedlo,“
pochvaloval si Robert Kokoška. A nebyl jediným, komu se honosné prostředí prestižní akce líbilo. „Má to úroveň a vypadá to, že by se sem lidi mohli rádi vracet,“ myslí si další pokerový hráč Michal Sklenička, který se umístil jako druhý nejlépší z Čechů a bral 128 tisíc korun.


Na HighRoller s garancí jednoho milionu korun se sešla téměř celá česká elita a nechyběly ani ženy. Z vítězství se ale nakonec radoval Francouz Lecomte.


Tenhle turnaj byl ale zatím jen lákadlem na daleko prestižnější akci. Už teď se všechno chystá na pokerové Mistrovství ČR, které právě v těchto prostorách odehraje od 9. do 23. dubna. Sestřih z hlavního turnaje vám pak nabídneme na Nova Sport.

ram TN.cz