Publikováno 26. 6. 2015
ufc zápas roku

Konec spekulací: Aldo půjde do boje, McGregor může být klidný

Témata:

Čtvrteční zprávy vystrašily pravděpodobně všechny fanoušky MMA a některým Irům mohly přivést i infarkt. Už to vypadalo, že ostře sledovanému a očekávanému duelu odzvoní. Jenže nic není tak horké, jak se zdálo.

Objevila se hrozba, že Aldo si zlomil žebro a bude nucen ze zápasu roku proti McGregorovi odstoupit. Nyní se vše však uklidnilo a my už opět můžeme odpočítavat dny do souboje o titul pérové váhy UFC.

 


Včera jsme Vás již informovali o možnosti, že Aldo nebude schopen nastoupit ke své příští a velmi očekávané obhajově titulu. Čekalo se tak pouze na jeho prohlídku a vyjádření doktorů. Původní obava z fraktury žebra by znamenala stopku, ale naštěstí se tyto spekulace nepotvrdily a UFC 189 se může nadále ucházet o post jedné z největších akcí v celé historii UFC.

 


Najevo vyšlo, že byl v záloze i reverzní plán v podobě Chada Mendese, který by srovnal síly s Conorem. V současnosti lze však pouze dikskutovat nad úrovní jeho přípravy, protože McGregor naopak vypadá, že prochází jedním z nejlepších tréninkových campů a pobytu v Las Vegas si užívá plnými doušky. Jak je zvykem, tak siConor z celé situace nakonec dělal legraci a rozhozeného Alda stačil přes Twitter ještě popíchnout.

 

Tato situace má pravděpodobně za následek, že se oba pokusí podobné situaci na tréninku již vyhnout a zvýší bezpečnost. Přeci jenom už chybí pouze něco málo přes dva týdny.

 

V následujících dnech Vám přineseme i seriál článků, který by měl všechny fanoušky řádně naladit na tento zápas, ale i ty další, které UFC 189 nabídne.

 

UFC galavečery máte možnost sledovat na prémiovém kanálu NOVA Sport a portálu VOYO.

DUD espn.go.com Lukáš Zduba TN.cz