Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 16.7. 2017 12:05
Před kamerou Tomášův den

Pohodář Satoranský: Na Nově si užíval natáčení nových upoutávek!

Tomáš Satoranský má za sebou první sezonu v NBA. Jediný český zástupce v nejslavnější basketbalové lize světa se však už připravuje na nadcházející ročník. I proto zavítal do studií televize Nova, kde mimo jiné natáčel nové video upoutávky k sezoně 2017/2018, která začíná v říjnu.

Někdo z vás si už možná prošel studia televize Nova při akcích, které jsou konány pro veřejnost. V nich se natáčí především zpravodajství, ale občas také něco mimořádnějšího. V tomto týdnu do nich zavítal také Tomáš Satoranský.

 


Jediný český basketbalista, který v současnosti hraje NBA, natáčel nové video upoutávky, které uvidíte během sezony 2017/2018 na stanicích Nova Sport. "Myslím, že je důležité, jak se budu během sezony prezentovat i tady v Česku. Proto si na takové natáčení vždy rád udělám čas. Také si to velmi užívám," popsal svůj den na televizi Nova Tomáš Satoranský.
 


Ve volném čase také rád sleduje tenis. Na Wimbledonu fandil Nadalovi, ale poté, co byl fenomenální Španěl vyřazen, přeje vítězství Rogerovi Federerovi.

lju TN.cz