Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 22.11. 2016 19:59
další problémy

Podfuk za milion?! Limberský bude moct brzy řídit, ale nemá co...

David Limberský
Zdroj: Profimedia

Kauza nehody fotbalisty Davida Limberského nekončí. Sice už brzy dostane zpátky řidičský průkaz, do svého luxusního auta si ale jen tak nesedne. Jeho zničené Bentley totiž zůstává vrakem. A to i přesto, že plzeňský fotbalový obránce za opravu zaplatil více než milion korun.

Opilecký exces nejspíš vyjde Limberského dráž, než si sám myslel. Už se zdálo, že je po všem. Obránce dostane svůj řidičák zpět v dubnu, jenže možná mu bude k ničemu. Stal se totiž obětí podfuku.
 

Na začátku září loňského roku poslal své luxusní bentley do semaforu a zídky. Po nehodě nadýchal jedno a půl promile. A líto mu nebylo jenom auta.
 

"Samozřejmě mě to mrzí, že jsem zklamal tolik lidí a je mi jasný, že jejich důvěru budu hodně dlouho získávat nazpátek," kál se po havárii.
 

Škoda na autě? Obrovská. Pojistka? Ta mu byla v tomhle případě k ničemu. Limberský se svého miláčka vzdát nechtěl, a tak se plácl přes kapsu - kamarádovi dal milion dvě stě tisíc na to, aby dal vůz do kupy.

Jenže to vypadá, že řídit bude Limberský, jen když dá gól. Na jeho bentley se prý za celou dobu vůbec nesáhlo. No a peníze? Ty jsou bůhví kde.
 

„Nevím, jaké máte informace, ale ty moje jsou takové, že je auto na dílně a oprava je těsně před dokončením. To víte, není to škodovka, chvilku to trvá," řekl plzeňský fotbalista pro blesk.cz.
 

Vypadá to, že Limberský má situaci pod kontrolou. Aby se ale nedivil, až v dubnu přijde s oprášeným řidičákem k vraku.
 

TN.cz