Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.3. 2016 13:07
premier league náhrada

Počkal si! Wengera by mohl v Arsenalu nahradit "absolvent"!

Thierry Henry
Zdroj: Twitter

Kariéru ukončil před dvěma lety, ale u fotbalu zůstal jako televizní expert a komentátor. "Lišák" Thierry Henry se na fotbal nekoukal jen v televizi, ale pracoval na trénérské UEFA licenci, která by mu v budoucnu umožnila trénovat například některý klub v anglické Premier League.

Fanoušci Arsenalu se už několikrát nechali slyšet, že by v týmu rádi viděli nového trenéra. Arsenu Wengerovi končí u kanonýrů smlouva už příští rok a podle jeho vlastních slov to nevypadá, že by ji francouzský kouč chtěl s týmem prodloužit.

 

 

Britské sázkové kanceláře proto neustále mění kurzy případných kandiátů, kteří by měli šestašedesátiletého kouče nahradit. Doposud byl nejžhavějším kandidátem bývalý útočník Arsenalu Denis Bergkamp, kterého proslavily nejen góly, ale i fóbie z letadel.

Thierry Henry
Zdroj: Instagram

Dalším, mnohem pravděpodobnějším nástupcem se však zdá být jiná dlouholetá opora ve výslužbě, Thierry Henry. Tomu momentálně chybí jediná zkouška, aby od UEFY získal potřebnou A licenci, která by mu umožnila trénovat kluby například v Premier League.

mm TN.cz