Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 11. 2018
Fotbal Ze zákulisí

Po šlágru létaly facky: Ribéry se neudržel a odnesl to novinář!

Franck Ribéry
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Bayernu Mnichov se trápí na pátém místě Bundesligy a porážka na slavném Signal Indum Parku proti domácímu Dortmundu náladě rozhodně nepomohla. Není divu, že jsou hráči pod tlakem a často neudrží své emoce na uzdě. Frank Ribéry si své klopýtnutí tedy rozhodně vybral a jeho incident bude mít ještě dohru.

Byl to nervy drásající zápas. Hráči Bayernu se dostali dvakrát do vedení, ale domácí Borussia Dortmund vždy dokázala srovnat. Finální hřebíček do mnichovské rakve zařídil po parádním úniku přes půl hřiště Paco Alcácer. Právě Ribéry ztratil míč ve vápně a domácí toho okamžitě využili. Zápas tak skončil jednobrankovým rozdílem 3:2 ve prospěch Dortmundu.

 

Co se ale dělo pak, to přijde asi francouzského záložníka Francka Ribéryho draho. Dle informací německých médií totiž pětatřicetiletá hvězda napadla francouzského novináře Patricka Guilloua poté, co žurnalista naznačil, že za většinu gólů mohl právě on. Ribéry měl potom novináři uštědřit tři facky a odstrčit ho ranou do hrudi, zatímco Guillou měl stále ruce v kapsách.

 

 

Patrick Guillou, který nyní pracuje jako expert pro beIN Sports, zřejmě píchl do citlivého tématu a Ribéryho těmito narážkami rozhodil na cestě ze šatny k autobusům.

 

Vedení Bayernu již oznámilo, že Ribéry funkcionáře informoval, že se dostal do rozepře s Patrickem Guillou, se kterým už se dokonce několik let zná. Sportovní ředitel Bayernu Hasan Salihamidžič se dále vyjádřil, že už se s novinářem dohodl na osobní schůzce, kde budou aktéři zmíněného sporu celou záležitost projednávat.

mk TN.cz