Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Historická otočka

Po debaklu: Fanoušci PSG odvolávají trenéra + reakce hvězd!

Po debaklu PSG 1:6 od Barcelony
Zdroj: Profimedia / Twitter

Mluví o tom snad každý z vás, kdo sleduje alespoň trochu sportovní dění. Debakl pařížského PSG 1:6, který mu nadělila v osmifinálové odvetě Ligy mistrů Barcelona, rozebírají však i špičkoví sportovci. O své postřehy, pocity a dojmy ze zápasu plného gólů, rozdaných karet i penalt se podělili na sociálních sítích.

První zápas osmifinále Ligy mistrů byl jednoznačnou záležitostí francouzského celku. Ten přejel Barcelonu hladce 4:0, ale to nebylo zdaleka to nejzajímavější, co se v této sérii odehrálo. Na řadu totiž přišla odveta, ve které zase dominovali Španělé. Vyhráli 6:1, rozhodčí v zápase rozdali celkem deset žlutých karet a k vidění byly i dvě penalty.

 


O takovém zápase se zkrátka na internetu hovoří. Fanoušci Barcy se radují, příznivci PSG nadávají na výkon rozhodčích, který podle nich přistoupil na simulování španělských hvězd. "Rozhodování rozhodčích byla hanebná. Prakticky napomohli několika gólům," shoduje se několik komentářů v diskuzi PSG. "Hrozná hra a špatný výkon. PSG, zklamali jste nás," píší jiní.

 


Dokonce došlo i na protest fanoušků, proti trenérovi Unaiovi Emerymu. "Emery musí jít. Dostaňte ho ven. Žádný vtip. Je to nejhorší trenér v historii fotbalu. Musí být odvolán. Dnes, hned. I přesto, že rozhodčí jasně podplatili (Barcelona). Musí jít ven," zní jeden z nejdiskutovanějších komentářů.

 


A co na zápas říkají světové sportovní hvězdy?

 

Thierry Henry
Zdroj: Twitter

Franck Ribéry
Zdroj: Twitter

 


Zápas dokázali pochopitelně nejlépe hodnotit fotbalisté. "Wow, to byla neuvěřitelná hra. Tedy Barco, to nebylo špatné," komentoval na svém Twitteru Franck Ribéry.

 

"WOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWW," reagoval ihned po konci utkání Thierry Henry, na což možná doplatila jeho klávesnice. A takhle byla v euforii rozjařená Shakira:

 

 

A co na tento zápas říkáte vy?

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 22:20 23:25

   MONETA Czech PGA Tour (1)

   23:25

   NHL News

   23:35

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   01:05

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

   03:00

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   06:45

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 23:00 00:45

   Fotbal: Stade Rennes - Lille OSC

   00:45

   Element (388)

   01:00

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   02:35

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   09:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Montpellier HSC

   10:45

   Element (388)

Celý Program