Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 11. 2017
srovnání aura vítězů

Plzeň vládne na všech frontách, pražská Sparta totálně nestíhá!

Plzeň a Sparta
Zdroj: Profimedia

Pohled do ligových tabulek mluví jasně. Jak v hokejové, tak ve fotbalové nejvyšší soutěži Plzeň jasně vládne a co víc, takřka bezkonkurenčí jsou i její mládežnické celky! Naopak pražská Sparta zaostává ve fotbale a v hokeji je dokonce na sestup!

Fotbal v Plzni vs. fotbal v Praze

Viktoria Plzeň v nedělním šlágru 13. kola porazila pražskou Slavii a v tabulce s přehledem vede o 14 bodů před druhou Olomoucí. Pavel Vrba zkrátka neohroženě kráčí k dalšímu ligovému titulu.

 

 

Sparta vs. Plzeň
Zdroj: livesport.cz

Naopak pražská Sparta i přes velké letní nákupy a evropské ambice a zaostává. Svěřenci trenéra Stramaccioniho vypadli ze všech pohárů v lize na první Plzeň ztrácí dokonce 17 bodů! Aktuálně pátá příčka nemůže velkoklub takového formátu uspokojovat.

 

Hokej v Plzni vs. hokej v Praze

Tady se o první místo v extralize Plzeň dělí s brněnskou Kometou, jenže první místo v tabulce zaujímá i její juniorský celek.

Hokej v Plzni
Zdroj: livesport.cz

A pražská konkurence? Hokejová Sparta momentálně hraje v extralize o udržení a její juniorka na tom rozhodně není o moc lépe.

 

 

Hokejová Sparta trenéra už vyměnila a Jiřího Kalouse nahradil František Výborný, ta fotbalová Stramaccionimu stále důvěřuje. Západočeši zkrátka vládnou na všech frontách a Pražané nehrají druhé, ale až tak třetí housle.

mm TN.cz