velký přestup

Plzeň potvrdila Ondráškův příchod! Kobru čeká zdravotní prohlídka

Zdeněk Ondrášek
Zdroj: Profimedia
Zdeněk Ondrášek
Jiří Průša
Jiří Průša
Publikováno 14. 9. 2020
Téma:

FC Dallas ze zámořské MLS oznámil v neděli velkou novinu pro český fotbal. Zdeněk Ondrášek opustil texaský tým, protože se domluvil na angažmá v Plzni. Viktoria vše potvrdila v pondělí na svém webu.

Zdeněk Ondrášek se stal v Dallasu miláčkem fanoušků. Hráč s přezdívkou "Kobra" bavil jak na hřišti, tak mimo něj, ale jeho zámořská štace je u konce.


FC Dallas se svým útočníkem rozloučil v neděli, český vicemistr informaci potvrdil až v pondělí. "Jednatřicetiletý forvard, jenž má bohaté zkušenosti ze zahraničí, je nyní na cestě z USA zpět do Čech. Během úterý jej čeká zdravotní prohlídka a následně se oficiálně stane hráčem FC Viktoria Plzeň," stojí v oficiálním prohlášení na webu Západočechů. 

 


"Chtěl bych poděkovat všem tady v klubu," loučil se Ondrášek s Dallasem rozlučkovým videem. "Budu vás podporovat po celý svůj život. Doufám, že i vy mě budete podporovat a nezapomenete na tohoto bláznivého českého chlapíka," uvedl závěrem.Poslední Ondráškovy zkušenosti s českou ligou se datují k roku 2012, kdy působil v Českých Budějovicích. Poté se přes Norsko a Polsko dostal do amerického Dallasu.Tam zaujal i trenéra české reprezentace a Ondráškovým zatím nejslavnějším momentem kariéry se stal vítězný reprezentační gól do sítě Anglie.V aktuální sezoně MLS naskočil Ondrášek do pěti utkání, ve kterých vstřelil dvě branky. Více už jich nepřidá, neboť od teď už bude mít za úkol střílet góly v dresu Viktorky.

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Eintracht Norderstedt - Bayer Leverkusen

   12:55

   Polední sportovní noviny

   13:00

   1000 mil československých

   13:15

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (trénink Moto3)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Olympique Marseille - AS Saint - Étienne

   09:00 10:45
   10:45

   RunTour - Olomouc

   11:00

   Czech PGA Ropice Golf Trophy

   12:00

   NBA: Boston Celtics - Miami Heat

   14:00

   NHL: New York Islanders - Tampa Bay Lightning

   15:45

   Běhej lesy - Jizerská

Celý program