Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 31. 8. 2018
Liga mistrů Nenechte se napálit

Plzeň varuje fanoušky: Pozor na falešné vstupenky na Ligu mistrů!

Pavel vrba
Zdroj: Profimedia

Neuplynul ani jeden den od rozlosování základních skupin Ligy mistrů a plzeňská Viktoria se začíná potýkat s nepříjemným problémem. Na internetu se během několika hodin objevilo množství "vykuků", kteří nabízejí nepravé vstupenky na domácí zápasy s Realem Madrid nebo AS Řím. Klub proto přidal na sociální sítě upozornění, aby se lidé nenechali nachytat.

Stačí jen chvíli hledat na internetu a hned naleznete několik možností, jak sehnat vstupenky na zápasy Plzně v nadcházejícím ročníku Ligy mistrů. Že to zní to trochu neuvěřitelně? Tak to máte pravdu...

 

 

Vedení klubu proto využilo oficiálních účtů na Twitteru a Facebooku, aby varovalo, že v těchto chvílích nejsou žádné vstupenky v prodeji. Informace o distribuci vstupenek klub plánuje vydat až v dnešních podvečerních hodinách.

 

 

Viktoria Plzeň byla nalosována do skupiny G k obhájci trofeje Realu Madrid, italskému AS Řím s Patrikem Schickem a moskevskému CSKA. Zřejmě nejatraktivnější domácí zápas s Bílým baletem bude na programu 7. listopadu od 21 hodin.

 

Příklad falešného inzerátu:

Viktoria Plzeň
Zdroj: Bazoš

TN.cz