Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 25.1. 2019 19:11
překvapení pořádné překvapení

Plzeň nechala odletět Krmenčíka na testy do Brugg! Pak řekla NE

Michael Krmenčík
Zdroj: Profimedia

Fotbalový útočník Michael Krmenčík překvapivě zamířil na zdravotní prohlídku do klubu FC Bruggy. Ač to český klub nechce nijak komentovat, informují o tom česká i belgické média. Krmenčík je přitom stále ve stavu rekonvalescence po operaci kolena.

Krmenčík byl v průběhu podzimu velkou přestupovou akvizicí. Mluvilo se o zájmu Newcastel United, Fečyenoordu Rotterdam a nakonec byl nejblíž přesun do Girondins Bordeaux. Plzeň ale nabídky odmítla, neboť chtěla útočníka využít nejen lize, ale i v evropských pohárech.


Jenže pak se stala nešťastná událost a Krmenčík se v ligovém utkání se Slováckem zranil. V průběhu listopadu prodělal robustní útočník operaci a v zimní přípravě se připojil k týmu.

Michael Krmenčík
Zdroj: Viktoria Plzeň Michael Krmenčík

Nyní přichází překvapivá zpráva. O Krmenčíka projevil zájem belgický mistr, který zřejmě už připravuje tým pro následující sezonu.

Jenže Plzeň nakonec chystající se přestup svého fotbalisty dementovala. "Kluby se nedohodly na pdmínkách," sdělil ředitel komunikace Ondřej Lípa.


Kromě Krmenčíka usilovaly Bruggy i o osmnáctiletého středopolaře Goncala Cardosa, za kterého žádá Boavista Porto 2.5 milionu euro.

ram TN.cz