Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 7. 2017
první krok liga mistrů

Překvapení pro Viktorii Plzeň: Aréna v Bukurešti zatáhne střechu

Viktoria Plzeň v Bukurešti
Zdroj: facebook
Viktoria Plzeň v Bukurešti

Fotbalisté Plzně vstoupí před osmou hodinou večerní do kvalifikace o Ligu mistrů. Na hřišti Steauy Bukurešť je ale čeká o překvapení víc. Jelikož prší, bude se hrát pod zavřenou střechou.

Z pondělních tropů přišla v Bukurešti náhle průtrž mračen a počasí se musela přizpůsobit i Arena Nationala. Střecha stadionu, na kterém kromě FCSB hraje i rumunská reprezentace, se pro úterní večer zatáhne.


Trenér Pavel Vrba má po přípravě pár vrásek na čele. Zranilo se mu několik opor a na poslední chvíli posiloval obranné řady. V Rumunsku se pak zranil i záložník Václav Pilař.


Na poslední chvíli ale přišlo i jedno milé překvapení. Uzdravil se zadák David Limberský a tak defenziva Viktorie bude v kvalifikačním duelu přece jen o něco zkušenější.


Viktoria může těžit ze znalosti prostředí. Na stadionu si zahrála už loni s Astrou Giurgiu v rámci základní skupiny Evropské ligy.
Steaua má výhodu, že rumunská liga už začala a tak mají její hráči dva vítězné zápasy za sebou. Porazili Voluntari 2:1 a na hřišti Temešváru vyhráli 1:0.
 

Pravděpodobné sestavy:
Plzeň: Bolek - Matějů, Řezník, Hájek, Limberský - Hrošovský, Živulič - Petržela, Kolář, Kopic - Krmenčík
Steaua:
Nita - Momcilovič, Larie, Balasa, Enache - Tanase, Teixeira, Pintilii, Budescu - Junior Morais, Alibec

ram TN.cz