Fotbal Přípravné zápasy

Plzeň ani napočtvrté nevyhrála, s New England remizovala

Plzeň s New England pouze remizovala

Plzni se na soustředění ve Španělsku nedařilo. Viktorka nedokázala zvítězit ani čtvrtý zápas, s americkým New England Revolution remizovala 2:2 a to ještě měla co dělat, aby manko dotáhla.

Osmý celek Východní konference MLS z minulého ročníku byl jasným outsiderem utkání, zápas se ale vyvíjel zcela jinak. Plzeň byla v prvním poločase sice mírně aktivnější, jako první ale udeřili Patriots.

Ve 35. minutě proměnil rychlý brejk Cristian Pennila a v 73. minutě zvýšil na 2:0 Brian Wright. O osm minut později dostala Plzeň výhodu pokutového kopu a ten proměnil Jean- David Beauguel. A za další tři minuty bylo vyrovnáno, kdy Kayambovu přihrávku uklidil do prázdné branky Hořava.

Plzeň tak ze Španělska odjíždí s bilancí tří remíz a jedné prohry.
Výhru naopak slaví Jablonec, který zdolal díky brankám Pleštila a Acosty čínský Hebei 2:0. S asijským soupeřem hrála také Olomouc, ta ale na japonský Bellmare nestačila poměrem 1:0.