Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

tenis tak to je šok

Plíšková propustila trenéra! Krupa prý nenaplnil její očekávání

Karolína Plíšková
Zdroj: Profimedia

Tenistka Karolína Plíšková ukončila spolupráci s trenérem Tomášem Krupou, pod jehož vedením hrála od loňského listopadu. Informoval o tom web idnes.cz.

Světová osmička zároveň prozradila, že teď si nechá radit od Australanky Rennae Stubbsové, která ji pomáhala na loňském Turnaji mistryň. Pikantní na tom je, že než Krupa přijal nabídku na trénování Plíškové, spolupracoval s Barborou Strýcovou a ta to tehdy jen těžko vydýchávala.
 


 

"Já i Tomáš jsme pro úspěch dělali vše, co bylo v našich silách,“ řekla Plíšková pro idnes.cz. "Výsledky a pocity ale prostě nebyly takové, jaké od sebe očekávám. Není to o něčí vině, já nesu největší odpovědnost za své výsledky a rozhodla jsem se pro změnu. Tomáš je super chlap a vynikající trenér, takové věci se prostě stávají.“


 

"Bohužel se nenaplnila očekávání a představy, které při zahájení spolupráce zazněly,“ dodal manažer a novopečený manžel Michal Hrdlička.


Krupu rozvázání spolupráce pochopitelně netěší, ale rozhodnutí Plíškové respektuje. "Samozřejmě mě mrzí, že končí cesta, ve kterou jsem věřil. Pro úspěch jsem dělal maximum,“ řekl Krupa stejnému zdroji.
 


 

Šestadvacetiletá Plíšková má v letošním roce bilanci 34 výher a jedenáct porážek. Titul získala na antuce ve Stuttgartu, na grandslamech se dostala nejdále do čtvrtfinále na Australian Open. Její oblíbené US Open začne za dva týdny.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:20

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   03:20

   Sportovní originály - 180 s Darylem Gurneym

   04:00

   Barcelona Spartan Race

   04:35

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 02:50 03:05

   RunTour – Brno

   03:05

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   09:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

   11:05

   Premier League Darts 2019

Celý Program