Publikováno 4. 7. 2018
Tenis Po 2. kole

Plíšková o hekání Azarenkové: Jsou chvíle, kdy mě to otravuje!

Zdroj: Nova Sport

Karolína Plíšková zlomila prokletí na Wimbledonu a poprvé v kariéře na londýnském grandslamu postoupila do třetího kola, když porazila Viktorii Azarenkovou. Ta je známá svým hekáním na kurtu během zápasu. Jak tuto pro někoho nepříjemnou vlastnost vnímá? Nejen na to odpovídala nasazená sedmička v rozhovoru pro Nova Sport.

Azarenková je známá svým hekáním na kurtu a to nemusí být vždy příjemné. "Na kurtu to nevnímám. Když ale koukám na televizi, tak mě to popravdě trochu otravuje. Je tam pár holek, co takhle řvou, ale na to se dá zvyknout," uvedla Plíšková.

 

Rodačka z Loun konečně prolomila smůlu na Wimbledonu. "Dostala jsem se do vysněného třetího kola a myslím, že jsem hrála solidně. Celou dobu jsem si navíc držela servis a to bylo asi to hlavní. Jsem ráda, že se mi podařilo prolomit to prokletí druhého kola," těšilo Karolínu Plíškovou.

 

 

Ne vždy se Plíšková cítila v Londýně dobře. "První kolo bylo trochu trápení, tak jsem si tím snad už prošla. Dnes to bylo o hodně lepší a také jsem se cítila mnohem lépe. Zápas to byl dobrý, i když tam byly nějaké šance, které jsem neproměnila," je si vědoma Plíšková. "Budu ráda za alespoň ještě další kolo," přiznala.

 

Někdejší světová jednička hraje zatím dobře, na samotný vrchol turnaje ale zatím myslet nechce. "O titulu bych se ještě vůbec nechtěla bavit. Ale je tu určitě ještě hodně zápasů, které se dají vyhrát. Budu ráda, když vyhraju ještě další kolo, do toho dám všechno, a pak uvidíme," dodala Plíšková.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Carolina Hurricanes - Washington Capitals

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg - Handewitt

   12:35

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   10:45

   Ligue 1 Highlights (33)

   11:40

   UFC Unleashed (3)

   12:30

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Fieberbrunn)

   13:00

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   15:00

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

Celý Program