Aktualizováno 21.8. 2018 11:52
krach manželství nové informace

Plekanec poprvé promluvil o rozchodu! Přiznal i novou lásku

Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová a Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová a Lucie Vondráčková

Hokejista Tomáš Plekanec poté, co před 14 dny veřejně přiznal, že se s Lucií Vondráčkovou rozvádí, poprvé promluvil. Ve svém veřejném prohlášení dokonce přiznal, že se vídá s tenistkou Lucií Šafářovou, ale zároveň popřel, že by to byl důvod rozpadu manželství.

Když před dvěma týdny oznámil Plekanec na svém facebooku rozchod se zpěvačkou Vondráčkovou, byl pro veřejnost šok. Zatímco Lucie se uchýlila léčit bolavé srdce k rodičům, Tomáš sedl do letadla a vrátil se do Kanady.

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem:

Teď se poprvé odmlčel a veřejně přiznal, co bylo důvodem krachu manželství a proč se v souvislosti s jeho jménem v posledních dnech spojovala i tenistka Lucie Šafářová.




PROHLÁŠENÍ TOMÁŠE PLEKANCE:
 

"Dobrý den všem.

Až do teď jsem se ke konci našeho vztahu s Luckou nevyjadřoval. Neodpovídal jsem na žádné otázky, nereagoval na žádné články. Manželství a rozvod jsou pro mě soukromá věc, která by měla zůstat v rodině. Taky jsem nechtěl pošpinit všechny ty hezké roky, které jsme spolu zažili.

Ale během posledních dnů zaznělo několik polopravd a lží, že jsem se přece jen rozhodl k nim něco říct. Jednou, takto, naposledy, pak vás všechny poprosím o respektování soukromí mého, Lucky a hlavně našich dětí.

S Luckou jsme jako manželé nefungovali už několik měsíců, vlastně už poslední dva roky. Každý jsme si žili po svém, při pobytu v Česku jsme se nevídali skoro vůbec. Oběma nám záleželo hlavně na tom, abychom dobře vychovávali naše děti.

Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili.

Na definitivním rozchodu jsme se dohodli společně, bez emocí, pár dní před tím, než jsem to oznámil na Facebooku. Stejně tak měla po dohodě učinit Lucka. Těžko tím tak mohla být překvapena nebo zaskočena, jak se vyjádřila ve svých televizních rozhovorech. Sama přišla s návrhem na konec našeho vztahu už zhruba před rokem. A jak jsem se teď dozvěděl, už měla v Kanadě dohodnutou spolupráci s rozvodovou právničkou a konec našeho manželství a kroky s ním spojené plánovala. Dokonce ve stejný den, kdy jsem vydal dohodnuté prohlášení, už byl na rozvodových papírech její podpis - připojený osobně a originálně v Kanadě.

Z Česka jsem po oznámení našeho rozchodu neutekl, jak jsem se někde dočetl. Odjel jsem do Kanady zařizovat oddělené bydlení, na čemž jsme se s Luckou jasně a společně dohodli.

Z toho, že naše manželství nevyšlo, jsem smutný. Zodpovědnost za to neseme oba. A oba se teď budeme snažit, aby to ani v nejmenším nepoznamenalo naše děti. Ty a jejich budoucnost jsou pro mě mnohem důležitější než cokoliv, co se o mně říká nebo píše. I když už s Luckou nebudeme spolu, vždy budeme rodiči dvou úžasných synů Matyáše a Adama. I vzhledem k nim chceme náš vztah řešit dál už jen sami a mimo média. Proto vás všechny prosím o shovívavost a respektování našeho soukromí.

Lucce přeju všechno nejlepší v kariéře i v životě.".

16

GALERIE: Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec se rozešli

Zdroj: Profimedia

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 2

Hodnocení:



Napsal pětatřicetiletý hráč Montrealu na svém oficiálním facebookovém profilu.



Jak na jeho prohlášení reagují fanoušci si můžete přečíst v komentářích pod jeho příspěvkem.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Opuštěná Lucie Vondráčková dva týdny po rozchodu překvapila: Gesta, která nikdo nečekal!

Kamarád Plekance Jaromír Jágr promluvil o rozvodu s Vondráčkovou. Takové vyjádření nikdo nečekal!

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:00 15:20

   UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

   15:20

   Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen

   16:55

   Teleshop

   17:10

   Fotbal: FC Nantes - Paris Saint - Germain

   18:50

   NHL News

   19:05

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

 • Nova Sport 2

  • 13:30 15:30

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

   15:30

   Off-road Maraton (1)

   15:50

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   16:00

   UFC Unleashed (2)

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

Celý Program