Hokejista Ze soukromí

Plekanec o nevěře: Do domu nechodili zloději, byl to Hádek!

Tomáš Plekanec
Zdroj: Profimedia
Téma:
NHL

Když v srpnu ohlásil Tomáš Plekanec rozchod s manželkou Lucií Vondráčkovou, byl to šok. Jednou to vypadalo, že za rozpadem na první pohled idylického vztahu je slavný hokejista, podruhé, že za to může herečka a zpěvačka. Ať to je jak to je, synové Matyáš a Adam by to nijak výrazně ve svých životech pocítit neměli. To teď i Plekanec zopakoval v rozhovoru pro Seznam Zprávy, kde se i vrátil k tomu, jak k rozchodu došlo a jak za Vondráčkovou tajně chodil její kolega Matěj Hádek.

Vypadá to, že Vondráčková s Hádkem udržuje partnerský vztah. A to už od léta. "Ano, už začátkem června se ke mně dostaly nahrávky, jak k nám chodí po nocích domů, protože security služba si myslela, že nám do baráku leze nějaký zloděj. Ale víc to komentovat nebudu," řekl Plekanec.

 

 

A tak to bude nejspíš tak, že ten, kdo měl jako první nového partnera, byla Vondráčková. Hokejista Montrealu Canadiens však také nepopírá, že žije s někým jiným. A není žádným tajemstvím, že jde o tenistku Lucii Šafářovou. "Ano, s Luckou Šafářovou jsme se spolu začali vídat. Bylo to až v době rozchodu s manželkou a rozhodně to nebylo příčinou našeho rozvodu. Nemáme důvod se nikde schovávat, a proto jsme to bez problémů oznámili a neřešili žádné spekulace," uvedl Plekanec.

 

 

Plekanec se navíc svěřil s tím, že ho za mořem čeká poslední sezona v NHL. Poté se vrátí. "Vrátím se do Česka. Kladno je můj domov a srdcová záležitost. Ale záleží, v jakém týmu o mě bude zájem, jak do něj budu pasovat jako hráč a jaká bude moje role. Chci se vrátit jako hokejista, který tu může bavit svojí hrou lidi a bude platný týmu. Neberu to tak, že jedu z NHL do hokejového důchodu přes extraligu. Beru to tak, že přijedu hrát hokej domů," doplnil Plekanec.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   Pobouření

   10:00

   Evropská liga - Nejhezčí góly podzimu

   10:25

   Fotbal: AC Sparta Praha B - FK Dukla Praha

   12:30

   Winter Games NZ - Obsidian Big Air

   13:00

   Florbal: Oilers - Tiikerit

 • Nova Sport 2

  • NHL: Pittsburgh Penguins - New York Rangers

   09:00 10:45
   10:45

   NHL: Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights

   12:25

   Magazín NBA Action (5)

   12:50

   NBA - akce měsíce

   12:55

   Fotbal: FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha B

   14:35

   Evropská liga - podzim 2020

Celý program