Hokejista Ze soukromí

Plekanec o nevěře: Do domu nechodili zloději, byl to Hádek!

Tomáš Plekanec
Zdroj: Profimedia
Téma:
NHL

Když v srpnu ohlásil Tomáš Plekanec rozchod s manželkou Lucií Vondráčkovou, byl to šok. Jednou to vypadalo, že za rozpadem na první pohled idylického vztahu je slavný hokejista, podruhé, že za to může herečka a zpěvačka. Ať to je jak to je, synové Matyáš a Adam by to nijak výrazně ve svých životech pocítit neměli. To teď i Plekanec zopakoval v rozhovoru pro Seznam Zprávy, kde se i vrátil k tomu, jak k rozchodu došlo a jak za Vondráčkovou tajně chodil její kolega Matěj Hádek.

Vypadá to, že Vondráčková s Hádkem udržuje partnerský vztah. A to už od léta. "Ano, už začátkem června se ke mně dostaly nahrávky, jak k nám chodí po nocích domů, protože security služba si myslela, že nám do baráku leze nějaký zloděj. Ale víc to komentovat nebudu," řekl Plekanec.

 

 

A tak to bude nejspíš tak, že ten, kdo měl jako první nového partnera, byla Vondráčková. Hokejista Montrealu Canadiens však také nepopírá, že žije s někým jiným. A není žádným tajemstvím, že jde o tenistku Lucii Šafářovou. "Ano, s Luckou Šafářovou jsme se spolu začali vídat. Bylo to až v době rozchodu s manželkou a rozhodně to nebylo příčinou našeho rozvodu. Nemáme důvod se nikde schovávat, a proto jsme to bez problémů oznámili a neřešili žádné spekulace," uvedl Plekanec.

 

GALERIE: Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec se rozešli

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 2

 

Plekanec se navíc svěřil s tím, že ho za mořem čeká poslední sezona v NHL. Poté se vrátí. "Vrátím se do Česka. Kladno je můj domov a srdcová záležitost. Ale záleží, v jakém týmu o mě bude zájem, jak do něj budu pasovat jako hráč a jaká bude moje role. Chci se vrátit jako hokejista, který tu může bavit svojí hrou lidi a bude platný týmu. Neberu to tak, že jedu z NHL do hokejového důchodu přes extraligu. Beru to tak, že přijedu hrát hokej domů," doplnil Plekanec.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

   13:00

   NHL: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers

Celý Program