Aktualizováno 13.8. 2018 10:31
Konec vztahu Ze soukromí

Plekancův rozchod? Žádné překvapení, už spolu nežili déle!

Zdroj: TV Nova

Když na začátku týdne oznámil Tomáš Plekanec na sociální síti konec vztahu s manželkou Lucií Vondráčkovou, byl to pro mnohé šok. Někteří ale přeci jen věděli víc a tak je to asi vůbec nepřekvapilo. Pár spolu už totiž delší dobu nežil, informoval o tom deník Blesk.

Krize manželů trvala už déle. "Už přes rok žili v Kanadě odděleně, Plekanec je pouze navštěvoval," řekl Blesku zdroj, který nebyl jmenován, ale má být z blízkého okruhu rodiny. "Věc se má tak, že po dlouhotrvající krizi podal během pobytu v Česku žádost o rozvod. Proto se k tomu prohlášení v pondělí rozhodl," dodal.

 

Tomáš Plekanec už je na rozdíl od Lucie Vondráčkové zpátky v Kanadě, kde se pomalu připravuje na novou sezonu. "Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat," napsal na svůj facebookový profil Plekanec na začátku týdne a to je právě důvod, proč do letadla směr Montreal nasedl sám.

 

 

Vondráčková do Kanady také odletí, ne však kvůli Plekancovi, ale kvůli synům Matyášovi a Adamovi. "Kluci jsou zapsaní v Kanadě do škol, takže doufám, že se dostaneme tam. Ale některé práce nejdou ani odložit ani přesunout, takže to musím dodělat," řekla Vondráčková exkluzivně pro televizi Nova.

 

 

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   10:45

   Magazín NBA Action (29)

   11:15

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   13:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

Celý Program