Aktualizováno 13.8. 2018 10:31
Konec vztahu Ze soukromí

Plekancův rozchod? Žádné překvapení, už spolu nežili déle!

Zdroj: TV Nova

Když na začátku týdne oznámil Tomáš Plekanec na sociální síti konec vztahu s manželkou Lucií Vondráčkovou, byl to pro mnohé šok. Někteří ale přeci jen věděli víc a tak je to asi vůbec nepřekvapilo. Pár spolu už totiž delší dobu nežil, informoval o tom deník Blesk.

Krize manželů trvala už déle. "Už přes rok žili v Kanadě odděleně, Plekanec je pouze navštěvoval," řekl Blesku zdroj, který nebyl jmenován, ale má být z blízkého okruhu rodiny. "Věc se má tak, že po dlouhotrvající krizi podal během pobytu v Česku žádost o rozvod. Proto se k tomu prohlášení v pondělí rozhodl," dodal.

 

Tomáš Plekanec už je na rozdíl od Lucie Vondráčkové zpátky v Kanadě, kde se pomalu připravuje na novou sezonu. "Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat," napsal na svůj facebookový profil Plekanec na začátku týdne a to je právě důvod, proč do letadla směr Montreal nasedl sám.

 

 

Vondráčková do Kanady také odletí, ne však kvůli Plekancovi, ale kvůli synům Matyášovi a Adamovi. "Kluci jsou zapsaní v Kanadě do škol, takže doufám, že se dostaneme tam. Ale některé práce nejdou ani odložit ani přesunout, takže to musím dodělat," řekla Vondráčková exkluzivně pro televizi Nova.

 

 

lju TN.cz