Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 7.3. 2017 09:56
vybírá peníze to nevymyslíš

Piercing ze stromu! Lyžaři protla větev tvář a teď nemá na operaci

Natty Hagood
Zdroj: gofundme.com

Instruktor lyžování je bezesporu rizikové povolání a tak není divu, že úrazová pojistka přijde vhod. Jenže Natty Hagood se chtěl po těžkém dni na kopci ještě projet s kamarády v prašanu a to neměl dělat. Při vjezdu mezi stromy mu totiž jedna z větví doslova prošpikovala tvář! Teď ho čeká operace, ale na tu mu chybí peníze.

Nedělní odpoledne na svahu v americkém Wyomingu skončilo pro Nattyho neslavně. To víte, celý den učit malé děti lyžovat jednoho psychicky vyčerpá a tak si chtěl devětadvacetiletý instruktor po práci trošku orazit.

 

S kamarády si chtěl dát poslední jízdu v prašanu, projet se mimo sjezdovku lesem tam, kde nejsou vyznačené trasy. Prostě pravá americká svoboda...

 

 

 

Nedělní idyla se však změnila v horor ve chvíli, kdy Nattyho tvář propíchla větev od stromu a způsobila mu nechtěnou ozdobu na rtech!

Natty Hagood
Zdroj: gofundme.com

Po návštěve nemocnice, kde si Natty udělal vtipné selfíčko ho ale přešel humor. Doktoři mu oznámili, že k sešití jeho rtů do původní podoby, musí zaplatit v přepočtu asi 370 tisíc korun!

 

Takovou sumu si jako instruktor lyžování pochopitelně nevydělal a tak si založil sbírku, kam mu lidé posílají peníze. Pokud je vám Nattyho líto, můžete mu přispět tady.

mm TN.cz