Philadelphia zapsala pátou výhru! Simmons zaznamenal triple double

Ben Simmons a Joel Embiid
Skok Aleš
Aleš Skok
3.1. 2021 8:11

Šest zápasů se odehrálo během noci v zámořské NBA. Výborně se vedlo Philadelphii 76ers, která porazila Hornets o 15 bodů a triple double zaznamenal Ben Simmons. Dařilo se i Clevelandu.

Philadephia o svém vítězství nad Charlotte Hornets rozhodla prakticky už v první čtvrtině, kterou ovládla o patnáct bodů. Po celý zbytek zápasu si domácí basketbalisté udržovali vedení minimálně deset bodů, čemuž pomohl především 24letý australský rozehrávač Ben Simmons. Ten v zápase zaznamenal triple double (15-12-11). Za Hornets zaznamenal 35 bodů Rozier.

Vyrovnaný duel se čekal především v zápase Atlanty s Clevelandem. Hosté nakonec po bitvě zvítězili 96:91. A to domácí vedli po polovině zápasu o 13 bodů! Jenže absolutně jim ve druhém poločase došla šťavá a padli. 26 body pomohl k vítězství Sexton.

Překvapila Ohklahoma na palubovce Orlanda, odkud si odvezla výhru 108:99. Double-double zaznamenal Bazley (19-12-2). Neuspělo ani Toronto proti Pelikánům, Pacers proti Knicks a Sacramento v Houstonu.