Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

co se nepovedlo velký přešlap

Petr Čech vyhrál bitvu! Chelsea bude hledat nového brankáře

Petr Čech - Thibaut Courtois - 2
Zdroj: isifa.com

To bylo řečí, jak našla Chelsea nástupce Petra Čecha! Teď to vypadá, že Thibaut Courtois odejde ze Stamford Bridge jako spráskaný pes. Bez trofeje, bez úsměvu. Fanoušci si ho rozhodně neoblíbili a problémy má podle Daily Mailu už i s trenérem gólmanů.

Mělo to být jasné. Konec Petra Čecha nastal kvůli nové brankářské jedničce. Belgičan Courtois měl pro nahrazení české ikony ty nejlepší předpoklady. Vybral si ho sám José Mourinho, měl fantastické sezony v Atlétiku Madrid, byl mladý, talentovaný.

Když ale Čech z Chelsea odešel do konkurenčního Arsenalu, začalo všem docházet, jak hodně chybí jeho nekonfliktní povaha i stabilní výkony. Courtoisovi nepomohla ani některá prohlášení, ve kterých tvrdil, že v další sezoně už v brance Blues stát nebude... S tím se opravdu nehraje dobře a tak není divu, že kdysi nepropustná obrana Chelsea je aktuálně až na 11. místě v počtu obdržených gólů. Dokonce i Watford, West Bromwich nebo Crystal Palace doslali méně branek.


A tak jako jedna z posledních indicií přichází zpráva o sporu veleváženého trenéra gólmanů Christopha Lollichona, který stál celou dobu za Čechovými výkony. Metody třiapadesátiletého odborníka prý Courtoisovi nevyhovují... Je jasné, že i v tomhle místě něco skřípe.


A tak už světlo světa spatřila zaručená informace o prodejní ceně Thibauta Courtoise - má to být 50 milionů liber. Najde se zájemce? Belgičan by se možná rád vrátil do Madridu, ale rovnou do branky Realu. Do hry ale prý může vstoupit i Paris St. Germain.


Jen Petr Čech se směje. Ještě před koncem sezony je zřejmé, že on tuhle bitvu vyhrál! A Chelsea musí hledat někoho nového...

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Kam se hrabe Damková. Italskou první ligu bude pískat tahle dokonalá kráska!

Fotbalový fanoušek dostal narozeninový dort! To, co uviděl po rozkrojení, s ním málem seklo

 

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 22:20 23:25

   MONETA Czech PGA Tour (1)

   23:25

   NHL News

   23:35

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   01:05

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

   03:00

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   06:45

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 23:00 00:45

   Fotbal: Stade Rennes - Lille OSC

   00:45

   Element (388)

   01:00

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   02:35

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   09:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Montpellier HSC

   10:45

   Element (388)

Celý Program