Exkluzivní rozhovor

Pešta posílá rady pro Muradova: Ruce nahoru, bradu dolů!

Téma:
UFC

MMA fighter Viktor Pešta se dává dohromady po bolestivém zranění čelisti, které utrpěl zhruba před měsícem v souboji s Michalem „Blackbeard“ Martínkem a pro redakci Nova Sport poskytl devětadvacetiletý zápasník i exkluzivní rozhovor.

Pro většinu odborníků byla prohra Viktora Pešty doslova šokem. Zkušený UFC veterán šel do zápasu jako jasný favorit, jenže stačila jedna rána, zlomená čelist a boj o titul v těžké váze musel být ukončen. Martínek se stal překvapivým vítězem.


Pešta se nyní dává dohromady a je připraven brzo zase vyrazit do boje. „Už trénuju bez kontaktu, zranění se hojí dobře. Dokonce můžu kousat i měkčí věci,“ hodnotí svůj stav rodák z Prahy. Ten se ve středu představil na slavnostním otevření nového obchodu Under Armour v pražském PalladiuDevětadvacetiletý fighter také vyhlíží brzký návrat do oktagonu, ale zatím musí být trpělivý. „Furt cvičím dost omezeně, až tak za dva měsíce můžu jít do plného zápřahu a pak bude třeba čas naplánovat nějaký zápas,“ odpovídal Pešta. Jeho případná odveta s Martínkem však podle jeho slov není na pořadu dne. Blackbeard má navíc před sebou souboj se slovenským bijcem Martinem Budayem

Viktor Pešta se i rozmluvil na téma Macha Muradova, kterého v sobotu čeká druhý zápas v UFC proti Trevoru Smithovi. „Určitě se chci dívat. Jsem zvědavý, jak si povede,“ těší se na zápas český fighter, který má pro Muradova i jednu radu. „Ruce nahoru, bradu dolů,“ uzavírá s úsměvem na rtech Pešta.

 

mao TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Philadelphia Flyers - New Jersey Devils Patrik Eliáš dvěma góly posouvá New Jersey Devils do finále Stanley Cupu (26.5.2000)

   18:05 20:05
   20:05

   Marc Márquez - Sběratel trofejí

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   MLS is Back Show (1)

   21:35

   NHL: Toronto Maple Leafs - Montreal Canadiens

   23:35

   Večerní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   17:00 18:45
   18:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   19:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - Detroit Pistons

   20:15

   Basketbal: Blake Griffin - NEJ akce 2015 - 2020

   20:40

   NBA - Dalekonosné střely 2015 - 2020

   21:10

   Fotbal: Ligue 1 - Ohlédnutí za sezonou 2019/20

Celý program