Aktualizováno 6.1. 2017 22:59
nova sport FA Cup

Penalta, vlastňák a nakonec debakl. West Ham nestačil na City

West Ham - Manchester City

Třetí kolo slavného FA Cupu bylo konečnou pro fotbalisty West Hamu United. Těm totiž fotbal zošklivili jejich protivníci z Manchesteru. City vyhráli nad londýnským soupeřem vysoko 5:0, když kanonádu započala proměněná penalta a vlastní gól.

Fotbalisté Manchesteru od začátku tahali za delší konec, dlouho se ale nedokázali prosadit v koncovce. Nastartovala je nakonec až penalta, se kterou po půl hodině hry úspěšně naložil Touré.

Odstartoval tak hektickou desetiminutovku, která pokračovala o osm minut později vlastním gólem Nordtveita a vyvrcholila těsně před půlí, kdy hosté vyškolili domácí obranu a Silva zvýšil už na 0:3.

Pět minut po přestávce to bylo po teči Agüera už o čtyři branky a v závěru pečetil na konečných 0:5 pro Manchester City Stones. Pro West Ham končí cesta FA Cupem už ve třetím kole.

FA Cup pokračuje i v sobotu. Od 13:25 můžete na NOVA Sport 1 a VOYO sledovat utkání mezi Manchesterem United a Readingem, v 18:25 se pak na stejných kanálech představí Arsenal na hřišti fotbalistů Preston North End.