Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 28. 12. 2017
Hádka Ostrá slova

Pavel Novotný se pustil do Davida Limberského: Jak ho setnul?

Pavel Novotný a David Limberský
Zdroj: Profimedia
Pavel Novotný a David Limberský

Pavel Novotný se zase rozhádal s českým fotbalistou. Tentokrát nejde o Tomáše Řepku, se kterým vedl doslova válku, ale o plzeňského hříšníka Davida Limberského. Zase vše odstartoval komentář baviče a bulvárního novináře na sociální síti. Pak se pokračovalo v soukromí.

Pavel Novotný si zase neodpustil zveřejnit svůj názor pod jednu z fotek Davida Limberského. Podle baviče a bulvárního novináře to nebylo nic zvláštního, normální komentář. Ale pak už se pokračovalo soukromě, v soukromých zprávách, ale ty nechtěl Novotný blíže specifikovat.

 

 

Přeci jen se o něco málo podělil. „Pan Limberský mi napsal něco, jako dej si Bohemku šišlo a už to jelo. Do toho mi napsal Egon Vůch, další inteligent. Ten také matematickou olympiádu nevyhrál,“ řekl Pavel Novotný pro VIP sport.

 

 

Není to až taková válka, jakou vedl několik týdnů Pavel Novotný s Tomášem Řepkou, ale i v tomto případě se to přiostřuje. „Mohu čestně prohlásit, že pověst nelhala. Primitiv první kategorie. Bůh rozděluje spravedlivě. Tumáš talent, ale beru si celý mozek pro nějakou ošklivou a tlustou, co půjde na studia,“ dodal Novotný na adresu Limberského. Dočká se fotbalistovi reakce?

lju TN.cz