Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.10. 2016 09:47
blog slovo experta

Pavel Korda: Přerušeno pro tmu aneb když na šipkách dojde šťáva

Pavel Korda
Zdroj: Nova Sport
Pavel Korda

Je celkem běžnou věcí, že se občas nedohraje nějaký zápas v tenisu, protože prostě na kurt dorazí tma a na míček není vidět. Minulý víkend něco podobného hrozilo i u nás na vsi při fotbalovém derby s Višňovou v zápase 3. třídy. Že se ale něco podobného může stát i na šipkách, které se hrají v hale, to se opravdu nedá očekávat. Přesto tahle situace na letošním World Grand Prix Darts nastala. Prostě došla šťáva. Naštěstí se vše rychle vyřešilo a Chisnall s Greenem mohli svůj zápas v klidu dohrát.

 Shodou okolností ten večer nevypadla jen elektřina, ale také Taylor s Wrightem. Taylor, posílený nedávným vítězstvím v Champion League, určitě nečekal, že stejně jako vloni i letos bude mít začátkem října tolik volna. Přitom už 11x v tomto raně podzimním čase ovládnul jediný double in double out turnaj roku, který skončil minulý týden v Dublinu.
 

Šipky už dávno nejsou sportem, kde neochvějně vládnou Angličané. Mezi poslední osmičku se letos na World Grand Prix dostal jen jediný, zato Holanďané tam byli hned tři. Ono se ale celkově letos nasazeným hráčům moc nedařilo, do čtvrtfinále se z osmi nasazených dostali jen dva nejvýše postavení, van Gerwen s Andersonem, kteří se také nakonec setkali ve finále. Bylo to letošní páté MAJOR finále (hrálo se jich 6) do kterého se „Mighty Mike“ van Gerwen dostal a i tohle proměnil v zisk titulu.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Fieberbrunn)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (33)

   12:30

   Major League Soccer Highlights (8)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: Hamburger SV - RB Lipsko

   10:40

   Natural Track Luge - World Championship

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   12:50

   Proběhni.se 2019

   13:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   15:00

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg - Handewitt

Celý Program