Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

blog slovo experta

Pavel Korda: Přerušeno pro tmu aneb když na šipkách dojde šťáva

Pavel Korda
Zdroj: Nova Sport
Pavel Korda

Je celkem běžnou věcí, že se občas nedohraje nějaký zápas v tenisu, protože prostě na kurt dorazí tma a na míček není vidět. Minulý víkend něco podobného hrozilo i u nás na vsi při fotbalovém derby s Višňovou v zápase 3. třídy. Že se ale něco podobného může stát i na šipkách, které se hrají v hale, to se opravdu nedá očekávat. Přesto tahle situace na letošním World Grand Prix Darts nastala. Prostě došla šťáva. Naštěstí se vše rychle vyřešilo a Chisnall s Greenem mohli svůj zápas v klidu dohrát.

 Shodou okolností ten večer nevypadla jen elektřina, ale také Taylor s Wrightem. Taylor, posílený nedávným vítězstvím v Champion League, určitě nečekal, že stejně jako vloni i letos bude mít začátkem října tolik volna. Přitom už 11x v tomto raně podzimním čase ovládnul jediný double in double out turnaj roku, který skončil minulý týden v Dublinu.
 

Šipky už dávno nejsou sportem, kde neochvějně vládnou Angličané. Mezi poslední osmičku se letos na World Grand Prix dostal jen jediný, zato Holanďané tam byli hned tři. Ono se ale celkově letos nasazeným hráčům moc nedařilo, do čtvrtfinále se z osmi nasazených dostali jen dva nejvýše postavení, van Gerwen s Andersonem, kteří se také nakonec setkali ve finále. Bylo to letošní páté MAJOR finále (hrálo se jich 6) do kterého se „Mighty Mike“ van Gerwen dostal a i tohle proměnil v zisk titulu.

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   00:50

   Fotbal: Racing Strasbourg - EA Guingamp

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Tom Belz - Kilimandscharo

 • Nova Sport 2

  • 20:05 00:30

   Weber Cup 2019

   00:30

   UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

   09:00

   Weber Cup 2019

   11:30

   UFC Connected (4)

   12:00

   Frozen Waterfalls - Ice - Kayaking

   12:30

   Cliff Diving World Series – Itálie Highlights

Celý Program