video prostá samozřejmost?

Patriku, kde je radost?! Proč Schick skoro neslaví krásné góly?

Patrik Schick

To byla paráda! V pondělním utkání Coppa Italia, kdy se proti sobě postavili třetiligový klub Entella a slavný AS Řím v čele s Patrikem Schickem, tak právě český útočník byl hlavním strůjcem vítězství svého týmu.

Schick se hned v první minutě utkání se blýskl krásnou gólovou patičkou, pak ještě přidal druhý zásah a na další gól stihl stylově přihrát. Měl prostě svůj den, dva krásné góly a luxusní asistence, pondělní večerní utkání mu skvěle vyšlo.

Už ve 20. vteřině utkání poslal Schick patičkou balón za záda brankáře soupeře. Poté ve druhé minutě nastavení prvního poločasu nádherně patou přihrál svému spoluhráči Ivanu Marcanovi a do šaten se šlo za stavu 2:0 ve prospěch AS.

Svůj druhý gól přidal Schick ve 47. minutě po přihrávce Justina Kluiverta a šikovně vypálil přesně k levé tyči, kam gólman neměl šanci zasáhnout.

Člověk by si řekl, že český fotbalista musel puknout radostí, jelikož už druhou sezónu v dresu Říma se mu gólově moc nedaří a dva góly v zápase dal snad naposledy ještě v dresu Sampdorie Janov. Jenže Patrik Schick ze sebe moc emocí nevydal, spíše to vypadalo, že dávání gólů jsou pro něj samozřejmostí a po svých krásných gólech se jenom lehce pousmál.

Snad Patrikovi forma i sebevědomí vydrží po celou sezónu a svými góly bude dál zvedat diváky ze sedadel.