velká sláva

Fotbalista Schick do toho praštil! S přítelkyní prožil pohádkovou svatbu

Fotbalista Patrik Schick se oženil
Zdroj: Profimedia/ Instagram / kolážtn.cz
Fotbalista Patrik Schick se oženil
Otava redakční fotka
Marek Otava
Publikováno 18. 7. 2020
Téma:

Útočník Patrik Schick využil fotbalové prázdniny ke splnění životního kroku. V sobotu totiž řekl své ano dlouholeté přítelkyni Haničce. Svatba se konala v prostředí romantického zámku poblíž Prahy a jednalo se o velkolepou slavnost.

Svatební oslavy plánoval 24letý fotbalista dlouho, ostatně jeho partnerka a nyní manželka Hana Běhounková ho provází prakticky od začátku jeho profesionální kariéry. V minulém roce se tak také zasnoubili.
 

Své definitivní ano si pak řekli v sobotu na romantickém zámku v okolí Prahy. Svatba to byla opravdu velkolepá. Na její průběh dohlížela i svatební koordinátorka, která skrze sociální sítě dlouho utajovanou akci trošku prozradila. Nicméně o jeho svatbě i místě konaní s předstihem informoval také německý Bild.

 

Zamilovaný pár musel mít líbánky ještě před samotným svatebním aktem. Český fotbalista se totiž musí už po víkendu hlásit v Lipsku, které se bude připravovat na čtvrtfinále Ligy mistrů, kde se utká se španělským Atlétikem.

 

Nicméně zatímco jeho osobní život dostává jasný řád, ten fotbalový je dost nejasný. Patrik Schick totiž nadále patří AS Řím, které sice odsouhlasilo, že se český reprezentant může zúčastnit milionářské soutěže s německým týmem, pak se však bude muset asi pakovat zpátky do Itálie.

 

24letý forvard byl v Lipsku totiž pouze na ročním hostování, a ačkoliv se mu v dresu třetího bundesligového týmu dařilo, opce na přestup se zatím nedočkal.

 

Problémem jsou totiž peníze. AS Řím za něj požaduje 29 milionů eur (v přepočtu 750 milionů korun), což je pro Lipsko příliš vysoká cena.

 

Může tak dojít i k variantě, že Schick zamíří i se svoji drahou polovičkou někam úplně jinam. Hlasitě se mluví o zájmu AC Milán nebo dokonce anglického Newcastlu.
 

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Major League Soccer Highlights (7)

   20:30 21:00
   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   22:05

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod Moto3)

   23:00

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (závod MotoGP)

   00:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Leyton Orient - Tottenham Hotspur

   18:55 20:55
   20:55

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   21:10

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   23:05

   Fotbal: Stade Rennes - AS Monaco

   00:50

   Element (422)

   01:05

   UFC Reloaded (60)

Celý program