Pátá výhra Pardubic v řadě! Tentokrát to odnesly Karlovy Vary

Hokejisté Pardubic
Skok Aleš
Aleš Skok
21.1. 2021 20:51

Hokejové Pardubice jsou v laufu. A bůh ví, jak na tom budou, až jim dorazí nové posily. V posledním odehraném duelu porazily Karlovy Vary na jejich ledě 4:3 a připsaly si už páté vítězství v řadě.

Energie přitom vstoupila do zápasu narposto skvěle. Už po dvou a půl minutách vedla 2:0, když se o branky postarali Ondřej Beránek a Petr Koblasa.

Jenže Pardubice snížily ihned na začátku druhé třetiny, když nadvakrát dostal puk za záda Novotného. Netrvalo to však dlouho a domácí opět odskočili na rozdíl dvou branek.

Martin Kohout dokázal doklepnout nahození Skuhravého a Klouček byl bez šance. Jenže Dynamo se nevzdalo a dokázalo ještě snížit v prostřední části. Marek Ďaloga si při přečíslení sjel do mezikruží a nemýlil se.

Srovnáno bylo po 27 sekundách závěrečné části. Z předbrankového prostoru se prosadil mezi Kloučkovy betony Anthony Camara. Tentýž hráč také dovršil obrat o tři minuty později, když se hezky uvolnil stahovačkou a dal na rozhodujících 4:3.

Pardubice tak vyhrály popáté v řadě. Naopak Energie si připsala už osmou prohru z posledních deseti zápasů.

Čtvrteční výsledky Tipsport extraligy:

HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
Branky: 2. O. Beránek (Skuhravý, Vondráček), 3. Koblasa (Zábranský, Pulpán), 24. Kohout (Skuhravý) – 22. Paulovič (L. Horký), 32. Ďaloga (Kusý), 41. Camara (O. Roman), 44. Camara (O. Roman, Kusý).

• Fotbal: Angers SCO - RC Lens

14:45 16:30