NHL All Star Game

Nečekaný dárek od Crosbyho: Takhle Sidney potěšil Pastrňáka!

Téma:
NHL

Česká republika měla letos na Utkání hvězd NHL jediného zástupce. Tím byl jeden z tahounů Bostonu Bruins David Pastrňák. Při premiéře na All Star Game zaznamenal dvě asistence. Na výhru jeho týmu a postup do finále to nestačilo. I tak si to Pastrňák užil a od hvězdného Sidneyho Crosbyho navíc dostal dárek, na který asi nikdy nezapomene.

"Bylo to super. Byla sranda poznat všechny ty hvězdy, které tu hrály. Užil jsem si moc i dovednostní soutěže. V tom samotném zápase nám pár gólů chybělo, ale i když jsme se nedostali do finále, moc jsme si to užili. Teď už se ale soustředím na Boston a druhou polovinu sezony," řekl pro Nova Sport David Pastrňák těsně po Utkání hvězd.

 

 

Vedle velkého zážitku si opora Bruins odvezla ze San Jose, kde se All Star Game konalo, velkou památku. "Vyžádal jsem si od Sidneyho Crosbyho hokejku. Bylo to v podstatě jako ve fotbale, kde si hráči mění dresy. My si vyměnili hokejky. Jsem rád, že to přijal. Navíc mi ji i podepsal," těšilo českého reprezentanta.

 

 

Pastrňák navíc o den dřív vyhrál v dovednostních soutěžích ocenění pro nejpřesnějšího střelce. "Jsem za to určitě rád. Naštěstí to nemusíme dělat znovu, protože nevím, jak by to příště dopadlo," smál se dvaadvacetiletý rodák z Havířova.

lju TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Gruzie - Fidži

   12:55 14:55
   14:55

   Element (428)

   15:10

   Ragby: Irsko - Skotsko

   17:10

   Major League Soccer Highlights (17)

   17:40

   Ragby: Wales - Itálie

   19:35

   NBA 2020

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Nîmes Olympique - Olympique Marseille

   12:30 14:15
   14:15

   Tipsport online Mistrovství České republiky a Slovenska 2020 v šipkách

   16:40

   Lukáš Pešek Riding School - Nová generace

   16:55

   Fotbal: Stade Rennes - RC Lens

   18:55

   Fotbal: Sporting Kansas City - Minnesota United FC

   20:40

   Element (428)

Celý program