Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

NHL All Star Game

Nečekaný dárek od Crosbyho: Takhle Sidney potěšil Pastrňáka!

Česká republika měla letos na Utkání hvězd NHL jediného zástupce. Tím byl jeden z tahounů Bostonu Bruins David Pastrňák. Při premiéře na All Star Game zaznamenal dvě asistence. Na výhru jeho týmu a postup do finále to nestačilo. I tak si to Pastrňák užil a od hvězdného Sidneyho Crosbyho navíc dostal dárek, na který asi nikdy nezapomene.

"Bylo to super. Byla sranda poznat všechny ty hvězdy, které tu hrály. Užil jsem si moc i dovednostní soutěže. V tom samotném zápase nám pár gólů chybělo, ale i když jsme se nedostali do finále, moc jsme si to užili. Teď už se ale soustředím na Boston a druhou polovinu sezony," řekl pro Nova Sport David Pastrňák těsně po Utkání hvězd.

 

David Pastrňák
Zdroj: Profimedia

 

Vedle velkého zážitku si opora Bruins odvezla ze San Jose, kde se All Star Game konalo, velkou památku. "Vyžádal jsem si od Sidneyho Crosbyho hokejku. Bylo to v podstatě jako ve fotbale, kde si hráči mění dresy. My si vyměnili hokejky. Jsem rád, že to přijal. Navíc mi ji i podepsal," těšilo českého reprezentanta.

 

 

Pastrňák navíc o den dřív vyhrál v dovednostních soutěžích ocenění pro nejpřesnějšího střelce. "Jsem za to určitě rád. Naštěstí to nemusíme dělat znovu, protože nevím, jak by to příště dopadlo," smál se dvaadvacetiletý rodák z Havířova.

lju TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:30 17:00

   Rychlá kola (9)

   17:00

   Off-road Maraton (5)

   17:25

   Házená: Füchse Berlín – TVB 1898 Stuttgart

   18:50

   Cyklomagazín (4)

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   Magazín Evropské ligy (1)

 • Nova Sport 2

  • 15:15 16:45

   Házená: THW Kiel - SG Flensburg - Handewitt

   16:45

   KITE LIFE (5)

   17:00

   Fotbal: Portland Timbers - D.C. United

   18:40

   Rychlá kola (9)

   19:05

   Off-road Maraton (5)

   19:30

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Aragonie

Celý Program