Hvězda stříbrného plátna

Pasta jde Jágrovou cestou! Pálí góly a točí vtipné reklamy. Pobavte se!

Téma:

V Bostonu je miláčkem publika. Svými kousky, které předvádí na ledě, baví diváky a popularitu získal i díky vtipné reklamě. David Pastrňák tak začíná šlapat ve stopách Jaromíra Jágra, který se vryl do paměti nejen jako fantastický hokejista, ale také jako zdatný promotér populární žvýkací gumy.

„Když mám hlad, utrhnu si malej kousek. Když se potřebuju soustředit, utrhnu si větší.“ To jsou nezapomenutelná slova, která si z dnes již legendární reklamy, jež vznikla v roce 1998, pamatuje snad každý.

 

Téměř dvoumetrová žvýkačka v plastikové krabičce velikosti hokejového puku, stočená podobně jako hadice na požárním stojanu, si získala oblibu právě díky českému hokejovému fenoménu. Jágr tehdy platil za hvězdu celé soutěže, a tak se nelze divit, že se dvojnásobný držitel Stanleyova poháru stal cílem marketérů společnosti „Bubble Tape“.

 

Místy až úsměvně působící reklama zabrala. Ruku na srdce, kdo z vás jste neodmotával a neodtrhával plátky ovocné žvýkačky jen díky legendární „šedesát osmičce“?

 

Populární reklama Jaromíra Jágra:


 

Stejně tak jako bavil stadiony Jágr, žhaví bránice fanoušků povedená a vtipná reklama, v níž je hlavní hvězdou David Pastrňák. Kanonýr Bostonu se stal tváří řetězce „Dunkin Donuts“, pro který natočil povedené video.

 

V něm jede „Pasta“ na trestnou, kde je kromě zmrzlé lavičky také stánek zmíněné společnosti. V podniku známá firma hned dostává od servírky obvyklou nabídku, ale volí radši menší variantu nápoje. Přeci jen, má na to jen dvě minuty. Ve videu si neodpustí ani výtku k rozhodčímu.

 

Vtipně si s reklamou vyhráli i v produkci. Pro odlehčení pustili jeho reklamu na kostku ve chvíli, kdy sám usedal na lavici hanby.

rwa TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL: Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Caro North - Expedition Antarctica

   11:30

   Házená: Füchse Berlín - SC Magdeburg

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Girondins Bordeaux - Dijon FCO

   10:45

   SkiTour 2020 - Orlický maraton

   10:55

   UFC Reloaded (14)

   11:45

   UFC Reloaded (15)

   12:35

   Truck Racing Magazine - Dakar 2020

   13:00

   NHL: Carolina Hurricanes - Edmonton Oilers

Celý Program