David Pastrňák
Skok Aleš
Aleš Skok
27.2. 2021 7:09

Hokejisté Bostonu odehráli další zápas, ve kterém byl vidět David Pastrňák. Ani jeho dvě asistece nestačili na bodový zisk Bostonu, který prohrál s Rangers 2:6.

David Pastrňák byl opět znát. Ovšem tentokrát ne v roli střelce. Rangers se během 23. minut dostali do vedení 2:0, pak přišly chvíle českého útočníka.

Celá první formace se prezentovala parádním ťukecem, který zakončoval do prázdné branky Patrice Bergeron, který tak snižoval na rozdíl jediné branky.

Rangers pokračovali ve výborném výkonu a dostali se hned do pětibrankového vedení. Až při stavu 6:1 dokázali Bruins snížit a opět měl v brance prsty David Pastrňák. A s ním i obránce Jakub Zbořil.

Brad Marchand korigoval z dorážky na 2:6. Boston se tak nadále drží v čele Východní divize.

Colorado prožívalo skvělý vstup do zápasu s Aruzonou. Jenže dvě  poslední minuty nebyly úplně podle jejich představ. Coyotes snížili na rozdíl jediné branky, ale srovnat už nedokázali.

Minnesota porazila Los Angeles King 3:1, když o svém vítězství rozhodla během čtyř minut první třetiny.

Noční výsledky NHL:

New York Rangers - Boston Bruins 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
Branky: 14. J. Gauthier (R. Lindgren), 23. R. Strome (Lafreniere, Kreider), 39. Blackwell (Fox, R. Strome), 40. Kreider (R. Strome), 42. Bučněvič (Fox, R. Lindgren), 44. Brodzinski (Brodzinski, Br. Smith) – 25. Bergeron (Pastrňák, Marchand), 48. Marchand (Pastrňák, J. Zbořil).

Minnesota Wild - Los Angeles Kings 3:1 (3:0, 0:0, 0:1)
Branky: 13. Kaprizov (Brodin, Zuccarello), 15. Bjugstad (Suter, Spurgeon), 16. J. Eriksson Ek (Greenway, Fiala) – 58. J. Carter (Athanasiou, Vilardi).

Arizona Coyotes - Colorado Avalanche 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
Branky: 59. Kessel (Dvorak, Chychrun), 60. Caggiula (Garland, Kessel) – 22. Rantanen (Kadri, MacKinnon), 47. Burakovsky (Kadri, Rantanen), 51. Kadri (Makar).