Pěkná show

Parodie na Jágra! Česká hokejistka pobavila při Utkání hvězd WHL

Česká hokejistka pobavila při Utkání hvězd KHL parodií Jágra
Zdroj: Twitter/ KHL / koláž tn.cz
Česká hokejistka Alena Mills pobavila při Utkání hvězd KHL dokonalou parodií Jágra
Téma:

S dokonalým převlekem přišla při ženském utkání hvězd česká hokejistka Alena Mills. Ta si vzala kladenský dres s číslem 68 na zádech, paruku na hlavu a předvedla pořádnou show. Její parodie Jaromíra Jágra tak dokonale pobavila diváky v moskevské hale.

Rodačka z Kutné Hory patří mezi nejlepší české hokejistky současnosti. Alena Mills Polenská kroutí v ženské WHL, která je odnoží mužské KHL, už sedmou sezonu a momentálně hraje za klub Agidel Ufa, kde nasbírala za 22 utkání úctyhodných 27 bodů, za což si také vysloužila pozvánku na exhibiční utkání.

Ve žlutých dresech Týmu východu pak čelila soupeřkám v modrém, které hájily Tým západu, a nakonec se česká hokejistka radovala z vítězství 4:1.

Při exhibičních samostatných nájezdech pak přišlo její vrcholné číslo. Odložila jeden ze svršků a do rukou vzala Jágrovu pověstnou dlouhou hokejku. Ačkoliv nájezd na první pokus neproměnila, nakonec se i tak diváci dočkali i typického gesta slavné "68"- salutování.

Devětadvacetiletá hokejistka, která patří i mezi opory české reprezentace, tak napodobila podobný kousek, který se před lety povedl P. K. Subbanovi během Utkání hvězd NHL, ten tehdy zvolil podobnou stylizaci a svým představením vykroutil úsměv na rtu i samotnému Jágrovi, který se do All Star Game v dresu Floridy také zapojil.
 

mao TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   19:00 21:10
   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

   22:30

   TOP Liga ČTS by MONETA

   09:00

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program