Výsledky NHL

Parádní výkon! Nosek zažil v NHL životní zápas. Vrána znovu skóroval

Hokejisté Vegas se radují z gólu

Kromě zápasu v Praze mezi Philadelphií a Chicagem mělo NHL na programu další čtyři duely. I v nich byli vidět čeští hokejisté. Zejména pak útočník Tomáš Nosek, který k vítězství Vegas 5:1 nad San Jose přispěl dvěma góly a jednou asistencí. Poprvé ve své zámořské kariéře tak v jednom duelu nasbíral tři body. Podruhé v novém ročníku se prosadil i Jakub Vrána. Washington vyhrál na ledě New Yorku Islanders 2:1.

Pardubický odchovanec Nosek se poprvé zapsal do statistik v páté minutě. To backhandem přiťukl puk do jízdy Carrierovi a ten střelou mezi betony brankáře Jonese otevřel skóre.
Nosek se prvního gólu v duelu dočkal ve 37. minutě. To v úniku dva na jednoho dorazil za záda dezorientovaného gólmana střelu spoluhráče Pirriho do horní tyčky.

Sestřih zápasu San Jose - Vegas:

Další branku přidal ve třetí části, kdy po přihrávce Stonea zakončil rychlý brejk. U jeho druhé trefy chyboval Tomáš Hertl, který se s Noskem nevrátil.

Sedmadvacetiletý centr, který nastoupil ve čtvrté formaci, byl za svůj výkon vyhlášen první hvězdou duelu.

Sestřih zápasu Washington - NY Islanders:

Střelecky se dařilo i dalšímu českému forvardovi. Jakub Vrána se trefil se i ve druhém střetnutí Washingtonu v tomto ročníku. V 11. minutě překonal brankáře Varlamova střelou nad beton. U tohoto zásahu si asistenci připsal i obránce Radko Gudas.

Sestřih zápasu New Jersey - Winnipeg:

Přihrávku v nočních zápasech zaznamenal také útočník New Jersey Pavel Zacha. Devils ale na vlastním ledě prohráli s Winnipegem 4:5 po samostatných nájezdech.