Serie A

Parádní fotbalová bitva v Serii A skončila remízou!

Fotbalisté AC Milán poprvé v sezóně ztratili body s devátým AS Řím. Skvěle hrající domácí se mohli opět opřít o svou hvězdu Ibrahimoviče. Oba týmy se nakonec rozešli remízou 3:3. Milánský klub zůstává stále na prvním ístě tabulky.

Úvodní dějství přineslo aktivní fotbal z obou stran, ale domácí se dostali do vedení už ve 2.minutě, kdy se prosadil Zlatan Ibrahimovič. AC Milán udrželo náskok pouze do 14.minuty, kdy po chybě brankáře srovnal Edin Džeko. Následovala hra nahoru - dolů a do šaten se šlo za stavu 1:1.

I po přestávce se prosadili jako první domácí, ve 47.minutě skóroval Alexis Saelemaekers. Hosté se poté pustili do snahy o vyrovnání, povedlo se jim to v 71. minutě, kdy pokutový kop proměnil Jordan Veretout. Výhodu penalty pak dostali i domácí a i Zlatan Ibrahimović byl úspěšný.

Od 79. minuty tak AC vedlo, jenže náskok neudrželo. V 84. minutě kopalo AS roh, Ibrahimović nešťastně prodloužil míč k zadní tyči, kde na konečných 3:3 srovnal Maraš Kumbulla. Pro milánský klub je to vůbec první bodová ztráta v sezóně.