video důležitý triumf

PARÁDA! Procházka znovu vyhrál a přiblížil se UFC

Jiří
Zdroj: YouTube.com
Jiří "Denisa" Procházka

Český fighter Jiří Procházka na akci Rizin FF dokázal zvítězit i ve druhém zápase a ve finále turnaje se utká s celosvětově známým King Mo Lawalem, bývalým šampionem amerických organizací Strikeforce a Bellator. Finále by mělo začít dnes kolem 13. hodiny našeho času.

Jiří „Denisa“ Procházka to opět dokázal! Na japonské akci Rizin FF, která se koná v poslední den roku a v hlavním zápase večera se na ní představí jedna z největších legend historie MMA Fedor Emelianenko, porazil dosud neporaženého ruského zápasníka Vadima Nemkova.


To znamená jediné – Procházka se probojoval až do finále turnaje, ve kterém na něj bude čekat King Mo Lawal, který dnes na body porazil Teodorase Aukstuolise.


Souboj začal aktivně z obou stran a hned v prvních minutách se Procházka ocitl dvakrát na zemi. Procházka ale byl i ve spodní pozici aktivní a pokusil se soupeře chytit do trianglu, ten se mu ale vysmýkl a posléze se dostal k tvrdému ground and poundu. Zdálo se, že Procházka je mírně otřesen, ale neustále na soupeře tlačil a postupoval dopředu.Zápas se přeléval z jedné strany na druhou, chvíli byl nahoře Nemkov, chvíli Procházka, který se dokonce dvakrát pokoušel o škrcení, ale Nemkov vždy zachoval chladnou hlavu a z těžké pozice se dostal.
 

Jedem dál WIIIIIIIINNNNNN!!!!!!!!!:BJP!!!!!!!!!!TeloSkaly MunenMuso! !!!

Zveřejnil(a) Jiří "Denisa" Procházka dne 31. prosinec 2015

 

Závěr prvního kola, které trvá oproti pětiminutovým kolům v UFC celých 10 minut, zakončil Procházka několika nádhernými kombinacemi včetně jednoho naskočeného kolena, a i když v posledních vteřinách skončil na zemi, soupeřem natolik otřásl, že ten už do druhého kola nenastoupil. Procházka tak mohl triumfálně zvednout ruce nad hlavu a oslavit nejdůležitější vítězství své kariéry!


PSALI JSME:


Není třeba dodávat, že po první výhře Viktora Pešty v UFC jde o největší český úspěch na poli MMA. Procházka si touto výhrou otevřel dveře na americký i japonský trh a dají se očekávat nabídky nejen například z Bellatoru, ale možná i UFC. A pokud dnes po obědě našeho času dokáže porazit i respektovaného Lawala, bude mít tento mladý český striker s agresivním stylem otevřené dveře do jakékoliv organizace. Styl jeho boje je navíc pro diváky velice atraktivní a dá se čekat, že o „Denisu“ bude obrovský zájem.
 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:05 03:20

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   03:20

   Sportovní originály - 180 s Darylem Gurneym

   04:00

   Barcelona Spartan Race

   04:35

   Fotbal: Los Angeles Football Club - Montreal Impact

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 00:45 02:50

   NBA: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

   02:50

   RunTour – Brno

   03:05

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   09:00

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   10:30

   RunTour – Brno

   10:40

   Magazín NBA Action (34)

Celý Program