galerie to asi nečekal

Palec dolů! Zachův sen se hroutí, NHL si zahraje nejdřív za rok

Pavel Zacha
Zdroj: Profimedia
Pavel Zacha

Sorry mladíku, ještě si počkáš. Nějak podobně sdělil trenér John Hynes české naději Pavlu Zachovi informaci o tom, že jeho první zápas v NHL se odkládá. Zacha byl přitom až do poslední chvíle na soupisce New jersey Devils. Jenže nakonec putuje zpět do Sarnie.

Pavel Zacha zřejmě úplně nepřesvědčil. V přípravě naskočil do čtyř utkání a strávil na ledě v průměru 10 minut na utkání. Jednou se podíval na trestnou lavici, připsal si jednu nahrávku, ale v hodnocení plus/mínus zůstal v záporných číslech. Možná i proto nakonec uviděl pomyslný palec dolů.
 

Zacha už měl připravenou nováčkovskou smlouvu, mohl brát skoro milion dolarů za sezonu a s bonusy ještě víc, takhle bude dál čekat na pozvání. Kontrakt totiž začne běžet až ve chvíli, kdy opravdu vstoupí na led v NHL.
 

110

GALERIE: Sexy dívka hokejového talentu Pavla Zachy

Zdroj: facebook.com

Pavel Zacha a jeho Kate - 5

Hodnocení:


 

V Sarnii by měl mladý český hokejista dostat daleko víc prostoru a ukázat se. Vstup do slavné ligy se ale o rok odkládá, ze Sarnie Zachu Devils nebudou moci v průběhu dezony stáhnout tak, jako z farmy. Na druhou stranu, Zacha bude moci zůstat v blízkosti své lásky Kate, která pochází právě ze Sarnie.


PSALI JSME


"Udělali jsme rozhodnutí, které bude nyní pro osmnáctiletého kluka nejlepší. Bude mít více času na zlepšování a bude klíčovým hráčem v klíčových situacích," vysvětlil trenér John Hynes.
 

Devils namísto osmnáctiletého mladíka angažovali protřelého dvaatřicetiletého matadora Leeho Stempniaka, který naposledy hrál ve Winnipegu, ale během 10 let vystřídal i angažmá v Rangers, Pittsburghu, Calgary, Phoenixu, Torontu a St. Louis. Navíc vyjde Devils o 100 tisíc dolarů na sezonu levněji.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:25 23:35

   NHL News

   23:35

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   01:05

   Fotbal: Vancouver Whitecaps FC - FC Dallas

   03:00

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   06:45

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

   07:45

   FIVB Beach Volleyball – JinJiang

 • Nova Sport 2

  • 23:00 00:45

   Fotbal: Stade Rennes - Lille OSC

   00:45

   Element (388)

   01:00

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

   02:35

   NBA: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks

   09:00

   Fotbal: Olympique Marseille - Montpellier HSC

   10:45

   Element (388)

Celý Program