Aktualizováno 7.10. 2015 10:44
galerie to asi nečekal

Palec dolů! Zachův sen se hroutí, NHL si zahraje nejdřív za rok

Pavel Zacha
Zdroj: Profimedia
Pavel Zacha

Sorry mladíku, ještě si počkáš. Nějak podobně sdělil trenér John Hynes české naději Pavlu Zachovi informaci o tom, že jeho první zápas v NHL se odkládá. Zacha byl přitom až do poslední chvíle na soupisce New jersey Devils. Jenže nakonec putuje zpět do Sarnie.

Pavel Zacha zřejmě úplně nepřesvědčil. V přípravě naskočil do čtyř utkání a strávil na ledě v průměru 10 minut na utkání. Jednou se podíval na trestnou lavici, připsal si jednu nahrávku, ale v hodnocení plus/mínus zůstal v záporných číslech. Možná i proto nakonec uviděl pomyslný palec dolů.
 

Zacha už měl připravenou nováčkovskou smlouvu, mohl brát skoro milion dolarů za sezonu a s bonusy ještě víc, takhle bude dál čekat na pozvání. Kontrakt totiž začne běžet až ve chvíli, kdy opravdu vstoupí na led v NHL.
 

110

GALERIE: Sexy dívka hokejového talentu Pavla Zachy

Zdroj: facebook.com

Pavel Zacha a jeho Kate - 5

Hodnocení:


 

V Sarnii by měl mladý český hokejista dostat daleko víc prostoru a ukázat se. Vstup do slavné ligy se ale o rok odkládá, ze Sarnie Zachu Devils nebudou moci v průběhu dezony stáhnout tak, jako z farmy. Na druhou stranu, Zacha bude moci zůstat v blízkosti své lásky Kate, která pochází právě ze Sarnie.


PSALI JSME


"Udělali jsme rozhodnutí, které bude nyní pro osmnáctiletého kluka nejlepší. Bude mít více času na zlepšování a bude klíčovým hráčem v klíčových situacích," vysvětlil trenér John Hynes.
 

Devils namísto osmnáctiletého mladíka angažovali protřelého dvaatřicetiletého matadora Leeho Stempniaka, který naposledy hrál ve Winnipegu, ale během 10 let vystřídal i angažmá v Rangers, Pittsburghu, Calgary, Phoenixu, Torontu a St. Louis. Navíc vyjde Devils o 100 tisíc dolarů na sezonu levněji.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:55 20:40

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - TBV Lemgo Lippe

   20:40

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (5)

   21:05

   Večerní Sportovní noviny

   21:10

   UFC Fight Night: Overeem vs. Oleinik

   23:00

   Večerní Sportovní noviny

   23:05

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

 • Nova Sport 2

  • 20:05 23:30

   Premier League Darts 2019

   23:30

   Major League Soccer Highlights (8)

   00:00

   Ligue 1 Highlights (33)

   01:00

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   01:30

   Natural Track Luge - World Championship

   02:05

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

Celý Program