Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

galerie to asi nečekal

Palec dolů! Zachův sen se hroutí, NHL si zahraje nejdřív za rok

Pavel Zacha
Zdroj: Profimedia
Pavel Zacha

Sorry mladíku, ještě si počkáš. Nějak podobně sdělil trenér John Hynes české naději Pavlu Zachovi informaci o tom, že jeho první zápas v NHL se odkládá. Zacha byl přitom až do poslední chvíle na soupisce New jersey Devils. Jenže nakonec putuje zpět do Sarnie.

Pavel Zacha zřejmě úplně nepřesvědčil. V přípravě naskočil do čtyř utkání a strávil na ledě v průměru 10 minut na utkání. Jednou se podíval na trestnou lavici, připsal si jednu nahrávku, ale v hodnocení plus/mínus zůstal v záporných číslech. Možná i proto nakonec uviděl pomyslný palec dolů.
 

Zacha už měl připravenou nováčkovskou smlouvu, mohl brát skoro milion dolarů za sezonu a s bonusy ještě víc, takhle bude dál čekat na pozvání. Kontrakt totiž začne běžet až ve chvíli, kdy opravdu vstoupí na led v NHL.
 

GALERIE: Sexy dívka hokejového talentu Pavla Zachy

1
/
10
Zdroj: facebook.com
Pavel Zacha a jeho Kate - 5

 

V Sarnii by měl mladý český hokejista dostat daleko víc prostoru a ukázat se. Vstup do slavné ligy se ale o rok odkládá, ze Sarnie Zachu Devils nebudou moci v průběhu dezony stáhnout tak, jako z farmy. Na druhou stranu, Zacha bude moci zůstat v blízkosti své lásky Kate, která pochází právě ze Sarnie.


PSALI JSME


"Udělali jsme rozhodnutí, které bude nyní pro osmnáctiletého kluka nejlepší. Bude mít více času na zlepšování a bude klíčovým hráčem v klíčových situacích," vysvětlil trenér John Hynes.
 

Devils namísto osmnáctiletého mladíka angažovali protřelého dvaatřicetiletého matadora Leeho Stempniaka, který naposledy hrál ve Winnipegu, ale během 10 let vystřídal i angažmá v Rangers, Pittsburghu, Calgary, Phoenixu, Torontu a St. Louis. Navíc vyjde Devils o 100 tisíc dolarů na sezonu levněji.

ram TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 14:45 16:30

   FIVB Beach Volleyball – Moskva

   16:30

   Cape Pioneer Trek Finals

   17:00

   Element (394)

   17:15

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   19:00

   Odpolední Sportovní noviny

   19:05

   Nova Cup 2019 – Sahara race

 • Nova Sport 2

  • 16:15 16:30

   KITE LIFE (3)

   16:30

   UFC 241: Cormier vs. Miocic 2

   19:00

   UFC Ultimate knockouts (1)

   19:30

   Glemmride 2019

   20:00

   Fotbal: LA Galaxy - Seattle Sounders FC

   21:45

   Major League Soccer Highlights (24)

Celý Program