Palátova trefa prohru neodvrátila. Tampa padla s Columbusem

Otava redakční fotka
Marek Otava
23.1. 2021 22:38
NHL

Český útočník Ondřej Palát dokázal přesilovkovým gólem skórovat za Tampu Bay, nicméně jeho trefa pouze zmírnila vysokou prohru s Columbusem. Blue Jackets nakonec vyhráli 5:2.

Columbus posilněný zprávou o příchodu hvězdného Fina Laineho sice jako první inkasoval, následně ale dokázal během první třetiny dát hned tři góly.

Za Tampu pak ale ještě v závěru třetiny korigoval stav český útočník Ondřej Palát, který se prosadil v přesilovce.

Pro 29letého hokejistu to byl navíc 500. zápas v NHL.

Nicméně zbytek zápasu nakonec stejně patřil Columbusu. Domácí nejdříve ve třetí třetině zvýšili na 4:2 a definitivní tečku pak střelou do prázdné brány zasadil Eric Robinson.

Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning 5:2 (3:2, 0:0, 2:0)
Branky: 5. N. Foligno, 11. Grigorenko, 20. Gavrikov, 47. Werenski, 59. Robinson - 5. Hedman, 20. Palát