Publikováno 21. 3. 2019
nhl noční zápasy

Palát si připsal asistenci, Vrána se porval a skončil celý od krve!

Jakub Vrána se porval

Hokejisté Tampy vyhráli i díky asistenci Ondřeje Paláta 5:4 v prodloužení ve Washingtonu a v zápase se toho dělo více, než dost. Kromě gólové přestřelky viděli fanoušci i bitku útočníka Capitals Jakuba Vrány, která skončila krvavým zraněním.

Palát si připsal asistenci u krásné spolupráce Stevena Stamkose s Nikitou Kučerovem, který dostal Tampu Bay v přesilové hře ve 36. minutě do vedení 4:3. Následující střídání se do sebe pustili Kempný s Paquettem a jejich neshoda skončila pro českého obránce zraněním. Kempný zamířil do kabin za pomoci člena týmu a do utkání už nezasáhl.

Sestřih ze zápasu Tampa - Washington:

"Zítra budeme vědět o jeho zdravotním stavu více. V tuhle si chvíli si myslím, že je jisté, že nám bude nějakou dobu chybět," řekl kouč Washingtonu Todd Reirden. Další jeho svěřenec Vrána se v ostrém zápase NHL pobil poprvé. Také Gourde není žádný rváč a oba stáli mimo strkanici okolo Kempného, načež překvapivě shodili rukavice. Vránův soupeř měl v pěstní výměně navrch a český útočník si z ní odnesl krvavý šrám.

Jakub Vrána se porval s Yannim Gourdem VIDEO:

Washington měl v zápase střeleckou převahu 58:28 a jejich tlak zúročil v poslední minutě základní hrací doby Jevgenij Kuzněcov vyrovnávacím gólem na 4:4. Bonusový bod zajistil lídru soutěže v prodloužení Victor Hedman a díky jeho trefě si připsala Tampa Bay šestou výhru za sebou.