nova sport play-off nhl

Palát se Šustrem byli u vítězného gólu a Tampa má matchball

Tampa Bay Lightning
Zdroj: NHL media

Hokejisté Tampy vedou v sérii nad New Yorkem Islanders už 3:1. Rozhodla o tom branka v prodloužení v podání Garrisona, u které si asistenci připsali Ondřej Palát a Andrej Šustr.

Dlouho to vypadalo, že to bude mezi Islanders a Lightning 2:2. V páté minutě se v přesilovce prosadil Okposo a Newyorčané vedli.

Hubený náskok jim vydržel až do osmačtyřicáté minuty. Ostrované nevyužili mohutnou snahu vstřelit pojišťovací gól a byli za to potrestáni. Bombou z levého kruhu vyrovnal Kučerov.

O majiteli čtvrtého bodu v sérii se rozhodovalo nakonec až v prodloužení. To tentokrát trvalo jen minutu a půl. Na začátku akce byli čeští hokejisté Palát se Šustrem, puk se dostal až na modrou, odkud Garrison překonal Greisse. Tampa tak vede 3:1 na zápasy a příště může rozhodnout o svém postupu.

• 23:50 00:40

Moto GP - VC Velké Británie (trénink Moto GP)