nhl 2. kolo play off

Palát přispěl dvěma góly k výhře v Bostonu! Hertl se trefil proti Vegas

Ondřej Palát

Hokejisté Tampy zvítězili na ledě Bostonu 4:1 a ujali se tak vedení v sérii 2:1 na zápasy. Dva góly v dresu Tampy zaznamenal český útočník Ondřej Palát a byl vyhlášen první hvězdou utkání. Gól zaznamenal i další český útočník Tomáš Hertl, který přispěl k výhře 4:0 nad Las Vegas.

Tampa díky dvěma gólům Paláta rychle vedla 2:0 a to ještě neutekly ani čtyři minuty. V první třetině mohl český útočník navíc zkompletovat hattrick, ale třetí gól mu nakonec díky skvělému zákroku brankáře Bostonu nebyl souzený.

Sestřih ze zápasu Boston - Tampa VIDEO:

Bostonu se podařilo snížit a to i díky asistenci Davida Pastrňáka, který nahrál na gól Bergeronovi. Jenže pak už to byli zase hokejisté Tampy, kteří slavili gól. Další změna skóre nastala až v závěrečné powerplay, kdy se ze středního pásma trefil do prázdné branky Steven Stamkos.

Gól Tomáše Hertla do branky Las Vegas VIDEO:

Ve druhém zápase mezi San Jose a Las Vegas se dařilo dalšímu českému útočníkovi Tomáši Hertlovi. Ten přispěl Sharks k jasné výhře 4:0 nad Golden Knights gólem. Série je tak vyrovnaná 2:2 na zápasy.