nova sport noc v nhl

Palát nedal Mrázkovi šanci a vystřelil Tampě výhru v Detroitu!

Ondřej Palát
Zdroj: nhl.com

Hokejisté Detroitu s brankářem Petrem Mrázkem podali v domácí aréně dobrý výkon, ale na soupeře z Tampy nestačili. Hostům ve třetí třetině zajistil výhru český útočník Ondřej Palát a i díky jeho gólu Tampa zvítězila 3:2.

Tampa se třetím vítězstvím ujala důležitého vedení 3:1 na zápasy v prvním kole vyřazovací části a v příštím zápase už může na domácím ledě rozhodnout o celkovém postupu!

Hlavním strůjcem výhry Tampy byl ruský útočník Nikita Kučerov, který zaznamenal dva góly. Rozhodující třetí gól pak v přidal v přesilové hře Ondřej Palát.

Ondřej Palát střílí vítězný gól na ledě Detroitu VIDEO:

Zápas mezi New York Rangers a Pittsburgh Penguins byl od začátku velmi opatrný a první gól viděli diváci až na začátku druhé třetiny, kdy skóre otevřel domácí Rick Nash.

Vyrovnání Pittsburghu zajistil až v přesilové hře Sidney Crosby. Vedení na stranu Tučňáků strhl Matt Cullen a výhru Pittsburghu na 3:1 ještě pečetil Kris Letang. Pittsburgh se tak ujal vedení v sérii 2:1 na zápasy.

Gól Matta Cullena na 2:1 proti NY Rangers VIDEO:

Hokejisté Anaheim Ducks doslova vyloupili Nashville. Kačeři výhrou 3:0 na ledě soupeře snížili stav série na 2:1.

Chicago ani s pomocí Michala Rozsívala a Tomáše Fleischmanna nezvládlo domácí zápas proti St. Louis a podlehlo po přestřelce 3:4. Prohrou si hokejisté Chicaga zkomplikovali celkové naděje na postup, protože stav série je nyní 1:3 na zápasy ve prospěch St. Louis.

• 02:05 04:00

Fotbal: D.C. United - Orlando City SC