Publikováno 2. 5. 2018
nhl play off

Ovečkinův infarktový závěr rozhodl o výhře v Pittsburghu!

Alexander Ovechkin

Hokejisté Washingtonu zvítězili gólem Alexandra Ovečkina z předposlední minuty 4:3 na ledě Pittsburghu a ujali se v sérii 2. kola play off NHL vedení 2:1 na zápasy.

Capitals sice v zápase sice vedli, ale domácím Penguins se podařilo srovnat. Jenže Washington má Ovečkina, který je v podobných zápasech rozdílovým hráčem a to také potvrdil.

Minutu před koncem využil ruský útočník nabídku od Backstroma a rozhodl o výhře Washingtonu!

Rozhodující gól Washingtonu VIDEO:

Winnipeg smazal tříbrankovou ztrátu v rozmezí 23. až 26. minuty a v závěru prostřední části svým druhým gólem v zápase strhl vedení na jejich stranu Dustin Byfuglien. Nashville ve třetí třetině vyrovnal, ale 56. minutě zlomil nerozhodný stav Blake Wheeler.

Zbývající dvě branky přidali domácí v powerplay. Série přinesla podruhé za sebou spoustu branek, přestože v obou týmech chytá kandidát na cenu pro nejlepšího gólmana sezony.