Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

smrt na slovensku smutná zpověď

Otec Juraje Halenára sebevraždě syna nevěří! Vysvětlil i proč

Juraj Halenár
Zdroj: Profimedia
Juraj Halenár

Slovenská fotbalista Juraj Halenár byl o uplynulém víkendu nalezen bez známek života v bratislavském parku. Příčina smrti se stále vyšetřuje, ale jeho otec Alojz Halenár si myslí, že by si jeho syn na život sám nesáhl. Prozradil to v rozhovoru pro slovenský web Sport24.sk.

Halenár byl nalezen mrtvý a to pouhý den po svých pětatřicátých narozeninách. Ve stejný den měl ještě slavit kamarádovu svatbu a po odchodu z diskotéty už ho pak nikdo neviděl.

"V sobotu v odpoledních hodinách jsme přijali oznámení o nálezu těla muže bez známek života ve Vrakunském lesoparku. Oznámení hlídka PZ prověřila a jeho hodnověrnost potvrdila. Na místo byl přivolán soudní lékař. Pro zjištění přesných příčin smrti byla nařízena soudní pitva. Policie zjistila totožnost muže, jde o 35-letého Trnavčana. Věcí se zabývá Obvodní oddělení okresního ředitelství policejního sboru v Bratislavě 2. Pověřený příslušník v této souvislosti zahájil trestní stíhání ve věci přečinu usmrcení," sdělila pro TV JOJ Veronika Slamková, tisková mluvčí policie.

Nejprve se hovořilo o možnosti sebevraždy, ale policie pochopitelně pracuje i s verzí, že Halenára někdo zabil. Ostatně tomu, že by si bývalý hráč Sigmy Olomouc sáhl sám na život nevěří ani jeho otec.

Juraj Halenár
Zdroj: Twitter Juraj Halenár

"Budeme čekat na výsledek pitvy. Já ale nevěřím, že to byla sebevražda a rád zjistím pravdu sám, kdo může za smrt mého syna," prozradil Alojz Halenár webu Sport24.sk.

 

Podle něj by Juraj nebyl něčeho takového schopný. "Když byl malý chlapec, tak se i při malém škrábnutí rozbrečel, dokud jsme mu to neošetřili. Takový člověk si nepodřízne žíly. Když chcete spáchat sebevraždu, tak se postavíte na koleje a za vteřinu je konec! Nebudete trpět v bolestech. Tohle by Juro nikdy v životě neudělal," myslí si devětapadesátiletý Halenár starší, který se nemůže smířit s tím, že přežil svého pětatřicetiletého syna.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:15 14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto3)

   14:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto GP)

   15:10

   Moto GP - VC Aragonie (trénink Moto2)

   16:00

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

   16:30

   Rychlá kola (9)

   17:00

   Cyklomagazín (4)

 • Nova Sport 2

  • 13:00 14:45

   Manchester United - FC Astana

   14:45

   KITE LIFE (5)

   15:00

   Kart Grand Prix Le Mans

   15:25

   Cliff Diving World Series – Španělsko

   16:40

   Cyklomagazín (4)

   16:50

   MAXI TIP Poker Tour (17)

Celý Program