smrt na slovensku smutná zpověď

Otec Juraje Halenára sebevraždě syna nevěří! Vysvětlil i proč

Juraj Halenár
Zdroj: Profimedia
Juraj Halenár
Téma:

Slovenská fotbalista Juraj Halenár byl o uplynulém víkendu nalezen bez známek života v bratislavském parku. Příčina smrti se stále vyšetřuje, ale jeho otec Alojz Halenár si myslí, že by si jeho syn na život sám nesáhl. Prozradil to v rozhovoru pro slovenský web Sport24.sk.

Halenár byl nalezen mrtvý a to pouhý den po svých pětatřicátých narozeninách. Ve stejný den měl ještě slavit kamarádovu svatbu a po odchodu z diskotéty už ho pak nikdo neviděl.

"V sobotu v odpoledních hodinách jsme přijali oznámení o nálezu těla muže bez známek života ve Vrakunském lesoparku. Oznámení hlídka PZ prověřila a jeho hodnověrnost potvrdila. Na místo byl přivolán soudní lékař. Pro zjištění přesných příčin smrti byla nařízena soudní pitva. Policie zjistila totožnost muže, jde o 35-letého Trnavčana. Věcí se zabývá Obvodní oddělení okresního ředitelství policejního sboru v Bratislavě 2. Pověřený příslušník v této souvislosti zahájil trestní stíhání ve věci přečinu usmrcení," sdělila pro TV JOJ Veronika Slamková, tisková mluvčí policie.

Nejprve se hovořilo o možnosti sebevraždy, ale policie pochopitelně pracuje i s verzí, že Halenára někdo zabil. Ostatně tomu, že by si bývalý hráč Sigmy Olomouc sáhl sám na život nevěří ani jeho otec.

"Budeme čekat na výsledek pitvy. Já ale nevěřím, že to byla sebevražda a rád zjistím pravdu sám, kdo může za smrt mého syna," prozradil Alojz Halenár webu Sport24.sk.

 

Podle něj by Juraj nebyl něčeho takového schopný. "Když byl malý chlapec, tak se i při malém škrábnutí rozbrečel, dokud jsme mu to neošetřili. Takový člověk si nepodřízne žíly. Když chcete spáchat sebevraždu, tak se postavíte na koleje a za vteřinu je konec! Nebudete trpět v bolestech. Tohle by Juro nikdy v životě neudělal," myslí si devětapadesátiletý Halenár starší, který se nemůže smířit s tím, že přežil svého pětatřicetiletého syna.

mm TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: Classic match Ligue 1: AS Saint - Etienne - Olympique Lyon

   18:30 20:10
   20:10

   Fotbal: Rozhovory s hvězdami Ligue 1 - Patrick Vieira

   20:30

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   20:45

   Běhej lesy - Slavkovský les

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: St. Louis Blues - Chicago Blackhawks

 • Nova Sport 2

  • Off-road Maraton (1)

   18:35 19:00
   19:00

   NBA Classic Games: Atlanta Hawks - New York Knicks

   20:30

   NBA - Nejlepší akce nováčků 2015 - 2020

   21:00

   UFC Reloaded (38)

   21:45

   UFC Countdown: Namajunas vs. Jedrzejczyk

   22:05

   UFC 223: Khabib vs. Iaquinta

Celý program