Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

smrt na slovensku smutná zpověď

Otec Juraje Halenára sebevraždě syna nevěří! Vysvětlil i proč

Juraj Halenár
Zdroj: Profimedia
Juraj Halenár

Slovenská fotbalista Juraj Halenár byl o uplynulém víkendu nalezen bez známek života v bratislavském parku. Příčina smrti se stále vyšetřuje, ale jeho otec Alojz Halenár si myslí, že by si jeho syn na život sám nesáhl. Prozradil to v rozhovoru pro slovenský web Sport24.sk.

Halenár byl nalezen mrtvý a to pouhý den po svých pětatřicátých narozeninách. Ve stejný den měl ještě slavit kamarádovu svatbu a po odchodu z diskotéty už ho pak nikdo neviděl.

"V sobotu v odpoledních hodinách jsme přijali oznámení o nálezu těla muže bez známek života ve Vrakunském lesoparku. Oznámení hlídka PZ prověřila a jeho hodnověrnost potvrdila. Na místo byl přivolán soudní lékař. Pro zjištění přesných příčin smrti byla nařízena soudní pitva. Policie zjistila totožnost muže, jde o 35-letého Trnavčana. Věcí se zabývá Obvodní oddělení okresního ředitelství policejního sboru v Bratislavě 2. Pověřený příslušník v této souvislosti zahájil trestní stíhání ve věci přečinu usmrcení," sdělila pro TV JOJ Veronika Slamková, tisková mluvčí policie.

Nejprve se hovořilo o možnosti sebevraždy, ale policie pochopitelně pracuje i s verzí, že Halenára někdo zabil. Ostatně tomu, že by si bývalý hráč Sigmy Olomouc sáhl sám na život nevěří ani jeho otec.

Juraj Halenár
Zdroj: Twitter Juraj Halenár

"Budeme čekat na výsledek pitvy. Já ale nevěřím, že to byla sebevražda a rád zjistím pravdu sám, kdo může za smrt mého syna," prozradil Alojz Halenár webu Sport24.sk.

 

Podle něj by Juraj nebyl něčeho takového schopný. "Když byl malý chlapec, tak se i při malém škrábnutí rozbrečel, dokud jsme mu to neošetřili. Takový člověk si nepodřízne žíly. Když chcete spáchat sebevraždu, tak se postavíte na koleje a za vteřinu je konec! Nebudete trpět v bolestech. Tohle by Juro nikdy v životě neudělal," myslí si devětapadesátiletý Halenár starší, který se nemůže smířit s tím, že přežil svého pětatřicetiletého syna.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:15 03:15

   UFC Fight Night: Moicano vs. Korean Zombie

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Cincinnati - LA Galaxy

   10:50

   RunTour – Ostrava

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Cliff Diving World Series - Portugalsko

 • Nova Sport 2

  • 01:15 03:00

   Fotbal: FC Cincinnati - LA Galaxy

   09:00

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   10:00

   Element (390)

   10:15

   MAXI TIP Poker Tour (4)

   10:45

   Main Event (4)

   11:35

   Fotbal: Columbus Crew SC - Sporting Kansas City

Celý Program