Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 7. 2018
smrt na slovensku smutná zpověď

Otec Juraje Halenára sebevraždě syna nevěří! Vysvětlil i proč

Juraj Halenár
Zdroj: Profimedia
Juraj Halenár

Slovenská fotbalista Juraj Halenár byl o uplynulém víkendu nalezen bez známek života v bratislavském parku. Příčina smrti se stále vyšetřuje, ale jeho otec Alojz Halenár si myslí, že by si jeho syn na život sám nesáhl. Prozradil to v rozhovoru pro slovenský web Sport24.sk.

Halenár byl nalezen mrtvý a to pouhý den po svých pětatřicátých narozeninách. Ve stejný den měl ještě slavit kamarádovu svatbu a po odchodu z diskotéty už ho pak nikdo neviděl.

"V sobotu v odpoledních hodinách jsme přijali oznámení o nálezu těla muže bez známek života ve Vrakunském lesoparku. Oznámení hlídka PZ prověřila a jeho hodnověrnost potvrdila. Na místo byl přivolán soudní lékař. Pro zjištění přesných příčin smrti byla nařízena soudní pitva. Policie zjistila totožnost muže, jde o 35-letého Trnavčana. Věcí se zabývá Obvodní oddělení okresního ředitelství policejního sboru v Bratislavě 2. Pověřený příslušník v této souvislosti zahájil trestní stíhání ve věci přečinu usmrcení," sdělila pro TV JOJ Veronika Slamková, tisková mluvčí policie.

Nejprve se hovořilo o možnosti sebevraždy, ale policie pochopitelně pracuje i s verzí, že Halenára někdo zabil. Ostatně tomu, že by si bývalý hráč Sigmy Olomouc sáhl sám na život nevěří ani jeho otec.

Juraj Halenár
Zdroj: Twitter Juraj Halenár

"Budeme čekat na výsledek pitvy. Já ale nevěřím, že to byla sebevražda a rád zjistím pravdu sám, kdo může za smrt mého syna," prozradil Alojz Halenár webu Sport24.sk.

 

Podle něj by Juraj nebyl něčeho takového schopný. "Když byl malý chlapec, tak se i při malém škrábnutí rozbrečel, dokud jsme mu to neošetřili. Takový člověk si nepodřízne žíly. Když chcete spáchat sebevraždu, tak se postavíte na koleje a za vteřinu je konec! Nebudete trpět v bolestech. Tohle by Juro nikdy v životě neudělal," myslí si devětapadesátiletý Halenár starší, který se nemůže smířit s tím, že přežil svého pětatřicetiletého syna.

mm TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   23:45

   NHL – akce měsíce

   00:00

   Rychlá kola (4)

   00:30

   Czech rally 2019 (1)

   01:05

   NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 22:00 22:50

   UFC Unleashed (2)

   22:50

   Element (385)

   23:00

   Natural Track Luge - World Championship

   23:35

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   02:00

   RunTour – České Budějovice

   02:15

   Valencia CF - Villarreal CF

Celý Program