NBA Basketbalová noc

Ostrá bitka v NBA, rval se Rondo a Paul. Satoranského tým prohrál!

Rajon Rondo a Chris Paul
Zdroj: Twitter

Basketbalový večer v NBA nenabídl jen skvělou podívanou a další zápas jediného českého zástupce v soutěži Tomáše Satoranského, ale také ostrou bitku. V té byli rozehrávači Los Angeles Lakers a Houstonu Rajon Rondo a Chris Paul. Přidal se i Brandon Ingram, všichni byli vyloučeni.

V hokeji a podobných sportech to bývá celkem běžné. Ale bitka v basketbale a ještě taková, jakou viděli diváci v Los Angeles, ta bývá celkem unikátní. Čtyři minuty před koncem poslední čtvrtiny se do sebe pustili Rajon Rondo a Chris Paul. Utkání nakonec vyhrál hostující Houston 124:115.

Hrál také Washington s Tomášem Satoranským. Český basketbalista odehrál proti Torontu 12 minut, během kterých zaznamenal 5 bodů a jednu asistenci a jeden doskok. Wizards nakonec těsně prohráli 113:117.

• 09:00 09:05